۰
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

قابلیت تطبیق با جنگ‌های سایبری و اطلاعاتی از توانمندی‌های سپاه است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دفاع,فرماندهی معظم کل قوا,رحیم صفوی,سیدیحیی صفوی,دفاع مقدس,سپاه پاسداران,سپاه

همشهری آنلاین: دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قواگفت: پویایی، منحصر بفردی و قابلیت تطبیق و تنظیم دکترین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرائط جدید صحنه‌های احتمالی جنگ‌های آینده خصوصا در زمینه سایبری و جنگ اطلاعاتی و فرهنگی، از توانمندی‌های افتخار آفرین سپاه در برخورد با تهدیدهای احتمالی است.

دفاع > سپاه- همشهری آنلاین:
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قواگفت: پویایی، منحصر بفردی و قابلیت تطبیق و تنظیم دکترین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرائط جدید صحنه‌های احتمالی جنگ‌های آینده خصوصا در زمینه سایبری و جنگ اطلاعاتی و فرهنگی، از توانمندی‌های افتخار آفرین سپاه در برخورد با تهدیدهای احتمالی است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سیدیحیی صفوی، سردار سرلشکر پاسدار « سیدیحیی صفوی» در پیامی به سردار سرتیپ پاسدار « محمد پاکپور» فرمانده نیروی‌زمینی سپاه ضمن تبریک اعطای نشان فتح یک، از سوی فرماندهی معظم کل قوا به وی، این مطلب را بیان کرد.

سرلشکر صفوی در این پیام افزود: اعظای نشان ˈ فتح یک ˈ از سوی مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) به آن فرمانده شجاع، انقلابی، خردمند و ولایتمدار که مایه مباهات یادگاران و حماسه سازان 8سال دفاع مقدس و مدافعان انقلاب اسلامی است را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

وی خاطرنشان کرد: بی شک اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش ها و مجاهدت های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس است.

سرلشکر صفوی افزود: بی تردید خدمات ارزشمند و نقش آفرینی های حماسی، خالصانه و مومنانه جنابعالی و همرزمان سلحشور و دلاورتان در دوران دفاع مقدس و در ادامه عملکرد فاخر و ماندگار نیروی زمینی سپاه در مقابله با اشرار و گروهک‌های تروریستی که بسترهای استقرار امنیت پایدار در مناطق مرزی شمال غرب و جنوب شرق کشور را رقم زده است، شایسته سپاس الهی و پاداش معنوی و نیز نماد عظمت ملت ایران و الهام بخش پاسداران و بسیجیان امت اسلام به شمار می رود.

وی یادآور شد: نوآوری و بروز رسانی و تنوع خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی ایران آن را به تاثیر گذارترین نهاد انقلابی تبدیل کرده است.

در ادامه پیام سرلشکر صفوی آمده است: استمرار موفقیت و سربلندی آن برادر عزیز و مجاهد در خدمت به قرآن و عترت پیامبراعظم (ص) و دفاع از آرمان های بلند امام راحل و شهیدان والامقام را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از ذات اقداس احدیت مسئلت می نمایم.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.