فدوی در جمع فرماندهان گروه موشکی عاصف:

قدرت موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه‌های توان بازدارندگی سپاه است

نیروهای مسلح

سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: توان موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه‌های توانمندی و توان بازدارندگی ما در حوزه دفاعی و امنیتی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه درجریان بازدید و تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه و مخلصانه رزمندگان، فرماندهان، کارشناسان و مدیران مجموعه موشکی عاصف بر لزوم حفظ و تقویت توان و آمادگی برای انجام مأموریت ها و راهبردهای امنیتی و دفاعی نظام مقدس اسلامی تأکید کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه طی سخنانی در جمع فرماندهان و رزمندگان گروه موشکی عاصف خاطرنشان کرد: مشکل ما با استکبار جهانی و در صدر آن با نظام سیاسی حاکم بر آمریکا، مشکل سیاسی و اقتصادی نیست بلکه اصل دعوای ما به ماهیت حق و باطلی این دو جریان برمی گردد.

وی افزود: باطل، حق را بر نمی تابد و حق نیز تا زمانی از ماهیت حقانیت برخوردار است نمی تواند با باطل کنار بیاید.

فدوی گفت: آمریکایی‌ها طی سال‌های اخیر چندین جنگ منطقه ای‌را به راه انداخته‌اند تا از نتایج و پیروزی حاصل از آن برای شروع یک جنگ نظامی علیه ما استفاده کنند اما پیامد این جنگ‌ها چیزی جز ناکامی برای آنان و تقویت توان بازدارندگی برای ما به همراه نداشته است.

وی با اشاره به نقش نیروی دریایی سپاه در ایجاد قدرت بازدارندگی، برخی از مؤلفه‌های توانمندی این نیرو را برشمرد و افزود: توان موشکی ساحل به دریا یکی از مؤلفه‌های توانمندی و توان بازدارندگی ما در حوزه دفاعی و امنیتی است.