۰

تمرد بحرین: ادامه انقلاب، تنها راه پایان حکومت دیکتاتوری است

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
بحرين

جنبش "تمرد بحرین" با بیان این که ادامه انقلاب تنها راه تحقق خواسته‌های مردم بحرین است، رژیم آل خلیفه را به سیاسی بازی و قبضه قدرت در این کشور متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت اینترنتی النشره، جنبش تمرد بحرین در بیانیه‌ای تاکید کرد: ادامه انقلاب تنها راه ما برای رسیدن به خواسته‌هایمان است.

جنبش تمرد بحرین همچنین اعلام کرد: تظاهرات مسالمت‌آمیز تنها گزینه مهم و استراتژیک و مقاومت مدنی تنها سلاح کارآمد و موثر مردم بحرین است.

در این بیانیه آمده است: تلاش‌های شکست خورده نیروهای رژیم آل خلیفه برای فرار از انقلاب و عدم احترام به حق مردم و عدم قصاص عادلانه ناقضان حقوق بشر بر کسی پوشیده نیست. رژیم آل خلیفه به رغم فشارهای بین‌المللی همچنان در لبه پرتگاه مرگ، به بازی سیاسی خود ادامه می‌دهد و جنگ رسانه‌ای و امنیتی علیه مخالفان را رها نمی‌کند، این نشان‌دهنده آن است که نظام حاکم قصد دارد قدرت را قبضه کرده و انقلاب ملت بحرین را سرکوب کند.

جنبش تمرد بحرین با تاکید بر همبستگی و همکاری احزاب بحرینی اعلام کرد: پایان حکومت دیکتاتوری در بحرین و تحقق حقوق مردم بدون جنبش انقلابی مداوم محقق نخواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.