محمدتقی رهبر: مسلمین با وحدت، غده سرطانی تکفیری‌ها و وهابیت را از بین ببرند

وحدت

امام جمعه موقت اصفهان گفت: تکفیری‌ها و وهابیت غده سرطانی هستند که مسلمانان باید با وحدت این غده شوم را برای همیشه از بین ببرند.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: تکفیری‌ها و وهابیت غده سرطانی هستند که مسلمانان باید با وحدت این غده شوم را برای همیشه از بین ببرند.

حجت السلام محمد تقی رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌ اصفهان، با اشاره به هفته وحدت که به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام(ص) نامگذاری شده است، افزود: بسیاری از مسلمین و فرق اسلامی پیام وحدت میان خود را درک کردند و آن را سرلوحه کار خود قراردادند، اما برخی دیگر نظیر وهابیت وتکفیری‌ها به این پیام توجهی نکردند.

وی با بیان اینکه تکفیری‌ها و وهابیت که خود را مسلمان می پندارند با استکبار جهانی هم دست شده‌اند، گفت: این قبیل فرقه‌ها‌، فتنه بزرگی هستند که هدف آن‌ها از بین بردن وحدت بین مسلمانان است و این همان چیزی است که دشمنان اسلام یعنی استکبار جهانی می‌خواهد .

نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس هشتم افزود: جامعه اهل سنت در ایران آن هم در گوشه وکنار این کشور به خوبی زندگی می‌کنند، زیرا که حفظ وحدت و انسجام در بین مسلمانان یک اصل مهم تلقی می‌شود.

رهبر خاطرنشان‌کرد: مهم ترین درسی که دولت‌مردان و سیاست مداران می‌توانند از مقوله وحدت بگیرند این است که نباید در چارچوب نظام اسلامی اختلاف نظرها را وسیله‌ای برای تفرقه قرار دهند.

انتهای پیام

کد N64442