۰
مدیرکل زندان‌های هرمزگان:

هزینه نگهداری زندانی بسیار بالاست

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
زندان

مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: اقدامات پیشگیرانه موجب کاهش جرائم می‌شود که تحقق آن عزم ملی و مشارکت همگانی می‌طلبد.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: اقدامات پیشگیرانه موجب کاهش جرائم می‌شود که تحقق آن عزم ملی و مشارکت همگانی می‌طلبد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، اکبر سلیمانی اظهار کرد: پیشگیری از وقوع جرم، افزایش امنیت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت و باید با کار کارشناسی و اتخاذ تدابیر مناسب در این زمینه تلاش بیشتری کرد.

وی با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم بسیار کم‌هزینه‌تر از اقدامات بعدی است، گفت: غفلت از پیشگیری موجب هدر رفتن نیروی فعال در جامعه می‌شود و افرادی که می‌توانند به عنوان نیروی مولد چرخ اقتصاد کشور را به گردش در آورند به افراد سربار جامعه تبدیل می‌شوند.

مدیرکل زندان های استان هرمزگان تصریح کرد: عدم توجه به پیشگیری موجب افزایش جرائم و ورودی به زندان‌ها می‌شود که آثار سوء فراوانی بر فرد و جامعه خواهد داشت.

سلیمانی با اشاره به اینکه هزینه نگهداری یک مددجو در زندان بسیار بالا است، عنوان کرد: زندان های استان با مشکلات اعتباری فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند و این مهم اصلاح وتربیت زندانیان را با مشکل مواجه می‌کند.

وی گفت: با تمام این مشکلات کارکنان با تلاش شبانه‌روزی و مداوم در سنگر اصلاح و تربیت برای تغییر نگرش و بازسازی شخصیت و افکار مددجویان همت می‌کنند که نیاز است توجه ویژه‌ای به زندان‌های هرمزگان شوند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.