صفوی: گروه‌های تکفیری شرایط منطقه را به نفع رژیم صهیونیستی جلو می‌برند

سیاسی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد که گروه‌های تکفیری شرایط منطقه را به نفع رژیم صهیونیستی جلو می‌برند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، با اشاره به نتایج جنگ تحمیلی گفت: نتیجه جنگ هشت ساله این شد که امام بزرگوار و ملت ایران به بیگانگان درسی دادند که می‌توانید به ایران حمله کنید، اما نتیجه جنگ به دست ملت ایران است، ملت ایران علاوه بر آنکه متجاوزین را از سزرمین ایران بیرون می کنند، بلکه آن طرف مرزها و تا خانه هایتان شما را تعقیب و نابودتان می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در ادامه به اشاره به حمایت برخی کشورهای عربی از گروه های تکفیری و تبعات اینگونه حمایت‌ها، تصریح کرد: تا سال 2030 میلادی شاید دیگر آثاری از برخی از پادشاهان جنوبی خلیج فارس وجود نداشته باشد .برخی کشورهای عربی که گروه‌های تکفیری را به جان مردم عراق و سوریه انداختند، سرانجام این گروه‌ها دامن این کشورها را نیزخواهند گرفت.

وی افزود: دست برخی از این کشورها با اسرائیل در دست همدیگر است. آنچه که در عراق و سوریه می گذرد به نفع اسرائیلی هااست. در مصر نیز همین گونه است. هرچه جنگ در کشورهای اسلامی بوقوع بپیوندد و مسلمانان همدیگر را بکشند و منابع انسانی و مادی خود را هدر بدهند آن کسی که در این میان نفع می برد اسراییل است و منجر به پایداری امنیت اسرائیل می گردد . باید تاسف خورد که دست اسراییلی ها با برخی از کشورهای عربی در راه اندازی ایجاد نا امنی در منطقه جنوب غرب آسیا، در سوریه و عراق در دست هم است.

وی اضافه کرد: در حقیقت برخی از کشورهای عربی در راستای سیاست صهیونیست ها در کشتن مردم عراق، سوریه و بحرین عمل می کنند و باید به آنها صهیونیست گفت، آنها کاملا در راستای اهداف آمریکا عمل می‌کنند و ما به اینها هشدار می دهیم از سرنوشت شاه ایران عبرت بگیرید، او نیز دستش در دست صهیونیست ها و آمریکایی ها بود، و ما به آنها می گوئیم سرنوشت شاه ایران، سرنوشت محتوم شما خواهد شد.

انتهای پیام

کد N50767