نماینده خدابنده در نطق میان دستور مدعی شد‎؛

مطهری مصداق پسر نوح است

مجلس

در چه زمانی دیده بودید درایران و بخصوص در تهران در ظهر عاشورا توسط یک تشکل به اصطلاح مردمی یک عده از خدا بی‌خبر به عزاداران حسینی با چوب و قداره حمله کنند، مساجد را به آتش بکشند، چادر از سر خانم‌ها بردارند، افراد بی‌گناه را ترور کنند و درصدد براندازی برایند.

یک نماینده اصولگرای مجلس علی مطهری را مصداق پسر نوح دانست.
سید محمدعلی موسوی نماینده خدابنده در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروزسه شنبه- مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در قرآن چندین آیه در خصوص فتنه نازل گردیده است درباره نطق مورخه ۸/۱۰/۹۲ علی مطهری که گفته بود موضوع فتنه ورد زبان برخی قرار گرفته اظهار داشت: جناب آقای مطهری آیا سزاوار است جنایات گروه فرقان که قاتل آیت الله مطهری بودند را فراموش کنیم.
و ی افزود: درچه زمانی دیده بودید درایران و بخصوص در تهران در ظهر عاشورا توسط یک تشکل به اصطلاح مردمی یک عده از خدا بی‌خبر به عزاداران حسینی با چوب و قداره حمله کنند، مساجد را به آتش بکشند، چادر از سر خانم‌ها بردارند، افراد بی‌گناه را ترور کنند و درصدد براندازی برایند.
موسوی ادامه داد: اینان از برون مرز دستور گرفته‌اند، از صهیونیست‌ها دستور گرفته‌اند تا دشمنان شیعه و ایران را جری‌تر کنند.
این نماینده اصولگرا در پایان خطاب به علی مطهری گفت اگر احترام مقام ومسئولیت شما را نگاه نمی‌داشتم می‌گفتم پسر نوح با بدان بنشست.

کد N45738