نماینده خدابنده در نطق میان دستور مدعی شد‎؛

مطهری مصداق پسر نوح است

مجلس

در چه زمانی دیده بودید درایران و بخصوص در تهران در ظهر عاشورا توسط یک تشکل به اصطلاح مردمی یک عده از خدا بی‌خبر به عزاداران حسینی با چوب و قداره حمله کنند، مساجد را به آتش بکشند، چادر از سر خانم‌ها بردارند، افراد بی‌گناه را ترور کنند و درصدد براندازی برایند.

یک نماینده اصولگرای مجلس علی مطهری را مصداق پسر نوح دانست.
سید محمدعلی موسوی نماینده خدابنده در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروزسه شنبه- مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در قرآن چندین آیه در خصوص فتنه نازل گردیده است درباره نطق مورخه ۸/۱۰/۹۲ علی مطهری که گفته بود موضوع فتنه ورد زبان برخی قرار گرفته اظهار داشت: جناب آقای مطهری آیا سزاوار است جنایات گروه فرقان که قاتل آیت الله مطهری بودند را فراموش کنیم.
و ی افزود: درچه زمانی دیده بودید درایران و بخصوص در تهران در ظهر عاشورا توسط یک تشکل به اصطلاح مردمی یک عده از خدا بی‌خبر به عزاداران حسینی با چوب و قداره حمله کنند، مساجد را به آتش بکشند، چادر از سر خانم‌ها بردارند، افراد بی‌گناه را ترور کنند و درصدد براندازی برایند.
موسوی ادامه داد: اینان از برون مرز دستور گرفته‌اند، از صهیونیست‌ها دستور گرفته‌اند تا دشمنان شیعه و ایران را جری‌تر کنند.
این نماینده اصولگرا در پایان خطاب به علی مطهری گفت اگر احترام مقام ومسئولیت شما را نگاه نمی‌داشتم می‌گفتم پسر نوح با بدان بنشست.

کد N45738

وبگردی