۰
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش:

شهید ستاری فرماندهی دلسوز برای نیروی هوایی بود

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
نیروی هوایی,دفاع,هوایی,شهید ستاری

همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش کشور گفت: سرلشکر شهید منصور ستاری، انسانی مؤمن، متفکر و دارای قدرت سخنوری، علاقه مند به فراگیری دانش‌های نوین، پدری مهربان و فرماندهی دلسوز برای نیروی هوایی ارتش بود.

دفاع > هوایی- همشهری آنلاین:
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش کشور گفت: سرلشکر شهید منصور ستاری، انسانی مؤمن، متفکر و دارای قدرت سخنوری، علاقه مند به فراگیری دانش‌های نوین، پدری مهربان و فرماندهی دلسوز برای نیروی هوایی ارتش بود.

امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور همزمان با سالگرد شهادت شهید ستاری فرمانده فقید نیروی هوایی ارتش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: شهید ستاری از هوش بالایی برخوردار بود و با توجه به مطالعات گسترده وی نسبت به مسایل پدافند هوایی کشور نیز اشراف و تسط خوبی داشت.

برخور تصریح کرد: سرلشکر شهید ستاری همواره در مسائل پروازی و هواپیمایی تبحر داشت و در این زمینه صاحب نظر و استاد بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیروی هوایی الهی ارتش به وجود شهدایی چون ستاری ، اردستانی، یاسینی، شریفی و محتشمی ها می بالد که همواره برای این نیرو و به ویژه کشور افتخار آفریدند.

برخور افزود: یکی از خصوصیات اصلی شهید ستاری این بود که آنچه می دانست و کسب تجربه کرده را پیاده کرده بود که دستاوردهای آن را باید در صحنه عملیات و جنگ درک کرده باشیم.

وی با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که حفظ و زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، اظهارداشت: در نوزدهمین سالگرد شهادت شهید ستاری و همرزمانش باید کاری کنیم که یاد و خاطره این خلبانان برای مردم به ویژه نسل چهارم انقلاب زنده نگه داشته شود.

جانشین فرمانده نیروی هوایی با اشاره به وقار، ادب، تربیت و تواضع شهید ستاری تصریح کرد: شهید ستاری به دلیل فعالیت های خوبی که در ارایه طرح های نوین و مبتکرانه از خود نشان داد، در سال1362 به سمت معاون عملیاتی فرماندهی پدافند هوایی نیروی هوایی منصوب شده بود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.