اولین گفت‌وگوی موسویان پس از بازگشت به ایران؛ آمده‌ام که بمانم

مذاکرات هسته‌ای,هسته‌ای,سیاست‌خارجی,مذاکرات

همشهری آنلاین: سیدحسین موسویان که پس از چند سال، دو هفته پیش به کشور بازگشته است، تاکید دارد که برای فعالیت سیاسی به ایران نیامده است و می‌گوید: «آمده‌ام در ایران بمانم».

ایران > سیاست‌خارجی- همشهری آنلاین:
سیدحسین موسویان که پس از چند سال، دو هفته پیش به کشور بازگشته است، تاکید دارد که برای فعالیت سیاسی به ایران نیامده است و می‌گوید: «آمده‌ام در ایران بمانم».

به گزارش ایسنا، حسین موسویان عضو پیشین تیم مذاکرات هسته‌ای کشورمان در حاشیه مراسم ترحیم والده وزیر امور خارجه در پاسخ به پرسشی درباره دیدارش با برخی چهره‌های سیاسی در خارج از کشور اظهار کرد: این‌ها شایعه است. من صرفا کار آکادمیک انجام داده‌ام. از همه مقالاتم دفاع و زیر آن را امضا می‌کنم. بقیه بحث‌هایی که مطرح می‌شود به من ارتباطی ندارد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این‌که دیدارهای پنهانی و بعضی توافقات را قبول دارید، گفت: هیچ کدام به من ربطی ندارد.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا درباره این‌که تا چه زمانی در ایران حضور خواهد داشت، گفت: من آمده‌ام که در ایران بمانم.

عضو پیشین تیم مذاکرات هسته‌ای کشورمان در پاسخ به این پرسش که درباره مذاکرات هسته‌ای ایران چه موضعی دارید، خاطرنشان کرد: من مرتب در این‌باره مقاله نوشته‌ام و سخنرانی کرده‌ام.

وی همچنین با تاکید بر این‌که «در ایران خواهم ماند» گفت: برای کار سیاسی نیامده‌ام، آمده‌ام مادرم را ببینم. خدا می‌داند که برای عیادت از مادرم که حال خوبی ندارد آمده‌ام.

وی در پاسخ به این پرسش که در خصوص تهمت‌هایی که به شما زده شد اقدامی انجام خواهید داد، گفت: اشکالی ندارد خداوند آن‌ها را جبران خواهد کرد.