افضلی در تذکری آئین‌نامه‌ای:

ضرغامی پیگیر گزارش وهن آلود 20.30 باشد

ابوترابی فر رئیس جلسه علنی در پاسخ به تذکر افضلی‌فر اظهار کرد؛ شایسته است مدیریت صدا و سیما کاملا در انعکاس اخبار نظارت کند تا شأن نظام ومسئولان سیاسی نظام حفظ شود و زمینه تذکر نمایندگان فراهم نشود.

نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از گزارش خبرنگار 20.30 انتقادکرد و خوستار پیگری این مسئله از سو ضرغامی شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی افضلی‌فر در جلسه علنی امروز- دوشنبه- مجلس شورای اسلامی در تذکری شفائی با استناد به بند ۱۱ ماده ۲۴ از آئین نامه داخلی مجلس گفت: آقای ضرغامی باید پیگیر گزارش و بیان وهم‌آلود خبرنگار 20.30 در خصوص نمایندگان باشد.
وی افزود: چشمان تیز بین و بصیر نمایندگان ملت فقط جایگاه قدوم ولایت است.
افضلی‌فر همچنین با استناد به ماده ۱۰۵ آئین نامه داخلی مجلس گفت: عنوان گزارش کمیسیون اصل ۹۰ پس از ارائه به هیئت رئیسه باید در دستور کار مجلس قرار بگیرد، زیرا این کمیسیون گزارش خود را در خصوص واردات خودروهای لوکس خارجی به هئیت رئیسه تقدیم کرده است.
ابوترابی فر رئیس جلسه علنی در پاسخ به تذکر افضلی‌فر اظهار کرد؛  شایسته است مدیریت صدا و سیما کاملا در انعکاس اخبار نظارت کند تا شأن نظام ومسئولان سیاسی نظام حفظ شود و زمینه تذکر نمایندگان فراهم نشود.
وی همچنین در خصوص گزارش کمیسیون اصل ۹۰ گفت گزارش در دستور کار هیئت رئیسه است تا در هفته آینده و در صحن علنی مجلس به آن رسیدگی شود.

کد N32896