وضعیت بودجه‌ای سازمان خصوصی‌سازی در کمیسیون اقتصادی بررسی شد

یک عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: با حضور رییس سازمان خصوصی‌سازی موضوعات مرتبط با این سازمان در لایحه بودجه بررسی و صحبت‌هایی درباره شرایط کنونی این سازمان و نیازهای آن مطرح شد.

موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: در جلسه امروز علاوه بر رییس سازمان خصوصی‌سازی، معاونین و نمایندگانی از معاونت برنامه‌ریزی استراتژیک ریاست جمهوری حضور داشتند و پیشنهادی درخصوص لایحه بودجه مطرح و بررسی شد، اما موضوع خاصی در جلسه امروز به تصویب نرسید.

وی افزود: نمایندگان انتقاداتی نسبت به موضوع شرکت‌های خصولتی و واگذاری به شرکت‌های شبه‌دولتی در چارچوب اصل 44 داشتند که قرار شد در ادامه راه این موضوعات بررسی و مورد تبادل‌نظر قرار گیرد.

نماینده فلاورجان در مجلس در پایان تصریح کرد: با توجه به مدت کمی که رییس جدید سازمان خصوصی‌سازی در این سازمان مستقر شده است، مقرر شد در جلسات بعدی برخی از خواسته‌ها و نیازهای جدید سازمان خصوصی‌سازی به اعضای کمیسیون منتقل و در ارتباط با آنها تصمیم‌گیری شود و رییس سازمان خصوصی‌سازی ابراز امیدواری کرد که ارتباط این سازمان با کمیسیون تخصصی، اقتصادی در مجلس شورای اسلامی بیش از گذشته باشد.

انتهای پیام

کد N32222