۰
سرلشکر جعفری در مجمع عالی بسیج:

وظیفه سپاه حفاظت از انقلاب در همه عرصه‌هاست

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دفاع,محمدعلی جعفری,سپاه پاسداران,سپاه

همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: در آن ایام، چه ظلم‌هایی که نسبت به حضرت امام(ره)، رهبری و نظام اسلامی روا داشته نشد.

دفاع > سپاه- همشهری آنلاین:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: در آن ایام، چه ظلم‌هایی که نسبت به حضرت امام(ره)، رهبری و نظام اسلامی روا داشته نشد.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در سومین مجمع عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت که در سالن 5 آذر برگزار شد، طی سخنانی گفت: فتنه سال 88، تقابل دو دیدگاه ارزشی - انقلابی و سازشی و منفعل وابستگان به اجنبی بود که این تقسیم بندی و مرزبندی در بیانات مقام معظم رهبری وجود دارد.

وی افزود: انقلاب اسلامی، بعد از 35 سال همچنان پویا و با شتاب خوبی مسیر خود را دنبال می کند.

جعفری با اشاره به فتنه سال 88 گفت: در آن ایام، چه ظلم هایی که نسبت به امام (ره)، رهبری و نظام اسلامی روا داشته نشده است.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: وظیفه سپاه پاسداران، حفظ و نگهداری انقلاب اسلامی است و در عرصه‌های مختلف با توجه به اقتضائات آن عرصه، به دفاع از انقلاب همت می‌گمارد و این باید مورد توجه همه عزیزان از جمله پیشکسوتان جهاد و شهادت سال های دفاع مقدس باشد.

فرمانده کل سپاه خطاب به پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: ضمن ارتباط با مجموعه‌های سپاه و بسیج در جنگ نرم فعالیت داشته باشند و برای این امر مهم همفکری کنند.

جعفری ادامه داد: پیشکسوتان بسیج در سال حماسه اقتصادی می‌توانند در تحقق این حماسه نقش آفرینی کنند تا دشمن در نقشه خود موفق نشود. 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.