آل‌هاشم در مراسم تجلیل از خانواده شهدا:

اقتدار امروز مسئولین نظام در مجامع بین المللی به برکت خون شهداست

سیاست داخلی

مراسم تجلیل از خانواده شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس این سازمان و قائم‌مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی برگزار شد.

مراسم تجلیل از خانواده شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس این سازمان و قائم‌مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، آئین تجلیل از خانواده شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل سالن همایش‌های کوثر این سازمان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله حسنی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی و خانواده معظم شهدا برگزار شد، از خانواده و فرزندان شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تجلیل بعمل آمد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، به ویژه 48 هزار شهید گلگون کفن ارتش جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت و اقتدار امروز کشور را مرهون خون شهدا دانست و افزود: ما هرچه داریم از برکت خون شهداست لذا وظیفه خود می‌دانیم که از خانواده‌های آنان تجلیل و قدردانی کنیم که البته این خود افتخار بزرگی است.

وی تصریح کرد: اگر می‌بینیم امروز مسئولین نظام در مجامع بین المللی با اقتدار سخن می گویند، این همه به برکت خون شهداست.

آل هاشم با بیان اینکه باید راه شهدا را ادامه و به وصیت آنان عمل کنیم، افزود: بصیرت یکی از موارد بسیار مهمی است که باید از شهدا آموخت چرا که بصیرت یعنی شناخت لحظه ها و تصمیم گیری درست درهمان لحظه که شهدا به درستی به آن عمل کردند. یکی از وصایای شهدا حفظ وحدت در جامعه و اطاعت از فرامین ولی فقیه زمان است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسنی، پیگیری مشکلات و مسائل مربوط به شهدا را از وظایف سازمان متبوعش خواند و گفت: نگاه مقام معظم رهبری به خانواده شهدا بسیار ویژه است. از این رو پیگیری موارد مربوط به آنان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه با بیان این که ما خود را بدهکار شهدا می دانیم، افزود: باید بیشتر از این به شهدا و خانواده‌های محترمشان خدمت کنیم.

امیر شاهین تقی خانی جانشین معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، به بیان خاطره از این شهدا پرداخت و اخلاص را رمز ماندگاری شهدا دانست و خاطرنشان کرد: شهدا الگوهای ارزشمندی برای نسل‌های آینده به ویژه جوانان هستند.

در پایان این مراسم از جمعی از خانواده شهدای سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تجلیل شد.

کد N28902