جوکار: اصولگرایان از همراهی با دولت استقبال می‌کنند

سیاسی

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر لزوم برقراری تعامل و ارتباط نزدیک‌تر دولت با اصولگرایان، گفت: اگر دولت بخواهد موفق باشد باید از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منابع انسانی استفاده کند.

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر لزوم برقراری تعامل و ارتباط نزدیک‌تر دولت با اصولگرایان، گفت: اگر دولت بخواهد موفق باشد باید از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منابع انسانی استفاده کند.

محمدصال جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: راهبرد اصولگرایان در همگرایی و همراهی با دولت همان شاخصه‌های کلان نظام جمهوری اسلامی است و تحقق اهداف کلان نظام و حفظ ارزش‌ها و اصول چه در درون کشور و چه در عرصه سیاست خارجی، مبنای عمل اصولگرایان در این زمینه است.

وی افزود: اصولگرایان از همراهی با دولت در حل مشکلات و مسائل استقبال می‌کنند و این می‌تواند ایده مناسبی برای تفاهم، تعامل، همکاری و همراهی دولت و اصولگرایان باشد. البته کارگزاران هم باید این را بخواهند و تمایل به این موضوع داشته باشند.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: از جایی که رویکرد دولت رویکرد اعتدالی بوده به نظر می‌رسد این گفتمان باید در رفتار هم مشاهده شود. نمی‌شود گفت که ما مخالف افراطی‌گری هستیم اما از سوی دیگر از بکارگیری افراطیون باکی نداشته باشیم. نمی‌توانیم شعاری بدهیم و در عمل به گونه‌ای دیگر رفتار کنیم. به نظر می‌رسد برخی افراد افراطی به کار گرفته می‌شوند و ما معتقدیم این مانع حرکت رو به جلوی دولت خواهد شد.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: قطعا می‌توان تعامل و ارتباط نزدیکی بین دولت و اصولگرایان برقرار کرد گرچه شاید از اصولگرایان در دولت استفاده نشود اما اصولگرایان ایده‌های خوبی دارند که دولت می‌تواند از آن استفاده کند. ما معتقدیم اگر دولت بخواهد موفق باشد باید بستر کار را به گونه‌ای فراهم کند که همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منابع انسانی را مورد استفاده قرار دهد.

جوکار با بیان اینکه نفی یک جریان سیاسی از سوی دولت تبعات و هزینه سنگینی برای کشور به دنبال خواهد داشت، گفت: به نظر می‌رسد این افراطیون هستند که از فاصله بین اصولگرایان و دولت سود می‌برند. متاسفانه در عرصه مدیریتی کشور هم برای این افراطیون حاشیه امنی ایجاد می‌شود که اگرچه ممکن است آنها سود شخصی و جریانی از این موضوع ببرند اما این برای ملت مضر است و هزینه‌اش را مردم خواهند داد.

انتهای پیام

کد N26326