آیت الله راستی کاشانی:

رویکرد رییس جمهوری ادامه حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط امام راحل است

دولت,رییس دفتر رییس جمهوری,آیت الله راستی کاشانی

تهران- ایرنا- آیت الله راستی کاشانی رویکرد حجت الاسلام روحانی رییس جمهوری را ادامه حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط امام راحل توصیف کرد.

به گزارش عصر جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، «محمد نهاوندیان» رییس دفتر رییس جمهوری روز جمعه با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله راستی کاشانی عیادت کرد.

نهاوندیان با ابلاغ سلام گرم رییس جمهوری به وی، از طرف خود و دکتر روحانی برای این شخصیت برجسته حوزه های علمیه و یار دیرین امام راحل(ره) آرزوی سلامتی و بهبود کامل کرد.

در این عیادت، آیت الله راستی کاشانی، با تشکر از ابراز لطف رییس جمهوری گفت: خدا را شاکرم که اوضاع کشور و نظام به سوی تدبیر و مدیریت همراه با تفکر، خرد و منطق پیش می رود.

این استاد برجسته حوزه های علمیه با اظهار تاسف از فرصت های از دست رفته در هشت سال گذشته، سوء استفاده از نام دین و مذهب و به خصوص نام حضرت بقیه الله الاعظم، امام زمان (عج) و بداخلاقی ها و سوءرفتارهایی که واقع شد، از رویکرد مدیریت جدید کشور و همکاران پرتلاش دکتر روحانی در هیات وزیران ابراز خرسندی کرد و افزود: حقیر همواره برای آقای رییس جمهور دعا می کنم و معتقدم که توفیق ایشان مایه عزت و سربلندی مذهب حق و آسودگی و امنیت ایران عزیز خواهد بود.

وی اظهار داشت: قطعا تلاش های خالصانه دولت که امید را در دل مردم زنده می کند، در پیشگاه الهی و نزد حضرت ولی عصر (عج) پوشیده نخواهد بود و مایه شادی روح امام راحل عزیز و آرامش خاطر مردم ایران خواهد بود.

آیت الله راستی کاشانی برنامه های دکتر روحانی را تداوم حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توصیف و تصریح کرد: معتقدم حرکت و تلاش ایشان با همکاری و مساعدت مسوولان و ملت مسلمان و با هدایت های مقام معظم رهبری، برای کشورهای اسلامی و منطقه تبدیل به الگو و سرمشق خواهد شد.

این یار دیرینه امام راحل(ره) با تاکید بر اینکه از تلاش ها و مجاهدت های تمام اعضای دولت و همکاران دکتر روحانی، به ویژه وزیر امور خارجه، جناب آقای دکتر ظریف تشکر می کنم، خاطرنشان کرد: آقای دکتر ظریف دیپلماتی شجاع، برجسته، عزیز و البته مظلوم است و همواره علاوه بر دکتر روحانی، برای دکتر ظریف نیز از خدای منان استقامت و صبر طلب کرده و حفظ ایشان را خواستارم.

آیت الله راستی کاشانی در ادامه توصیه کرد که آقای دکتر روحانی نسبت به برنامه هایی که اعلام کرده و نیات خیرخواهانه و صحیحی که دارد، استقامت و پایداری داشته باشد و نادانی نادانان ، افراد کج فهم ، کج سلیقه و بدخواهان نباید در عزم و تصمیم راسخ ایشان خللی وارد کند.

وی اضافه کرد: آقای رییس جمهور آنچه را که تشخیص می دهند و لازم است، بر اساس قانون، بدون مسامحه پیگیری کرده و کوتاهی نکنند و البته می دانم که ایشان همین گونه هستند.

آیت الله راستی کاشانی بر توجه رییس جمهوری به حوزه های علمیه و استفاده از نظرات خیرخواهانه مراجع، اصحاب برجسته انقلاب اسلامی و یاران امام راحل که متاسفانه در سال های اخیر مورد بی مهری قرار گرفتند، تاکید کرد.

این استاد برجسته حوزه های علمیه همچنین بر لزوم توجه رییس جمهور به انتقادات دلسوزان و خیرخواهان تصریح کرد.

آیت الله راستی کاشانی در ادامه با یادآوری سابقه طولانی آشنایی با آقای نهاوندیان اظهار داشت: جنابعالی از خیرخواهان و دلسوزان نظام هستید؛ به شما علاقه داشته و دارم و خوشحالم که در کنار دکتر روحانی در خدمت نظام و مذهب حقه هستید.

این استاد برجسته حوزه های علمیه در پایان این دیدار بار دیگر از اینکه امروز به یمن حضور دکتر روحانی در مصدر ریاست دولت، بسیاری از نکات منفی دیگر نیست، خدای بزرگ را سپاس گفت.

سیام**9012 1568
کد N20508