۰
رادار آرش رونمایی شد

افزایش قدرت راداری کشور در مقابله با جنگ الکترونیک

  • ۲۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ص ,دفاع,پدافند,تجهیزات

همشهری آنلاین: رادار آرش مکمل توان راداری کشور در باندهای فرکانسی VHF،UHF و HF است و با استفاده از این رادار پیشرفته شبکه یکپارچه پدافند کشور در مقابله با جنگ الکترونیک توانمندتر خواهد شد.

دفاع > تجهیزات- همشهری آنلاین:
رادار آرش مکمل توان راداری کشور در باندهای فرکانسی VHF،UHF و HF است و با استفاده از این رادار پیشرفته شبکه یکپارچه پدافند کشور در مقابله با جنگ الکترونیک توانمندتر خواهد شد.

به گزارش مهر، مراسم رونمایی و آغاز به کار رادار قدرتمند و بومی آرش که به دست توانمند دانشمندان و افسران جوان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) به بهره‌برداری عملیاتی رسیده است سه‌شنبه با حضور امیر سرتیپ اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در یکی از سایت‌های راداری رونمایی و وارد چرخه شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور شد.

امیر اسماعیلی در مراسم رونمایی از این پروژه گفت:این رادار مکمل رادار آرایه فازی دهم شهریور است و مراحل نگهداری و تعمیر این رادار بسیار ساده است و در عین سادگی برد بسیار بلند و توان خوبی را برای شبکه یکپارچه پدافند هوایی به ارمغان می‌آورد.

سرتیپ اسماعیلی افزود: رادار آرش مکمل توان راداری کشور در باندهای فرکانسی VHF،UHF و HF است و با استفاده از این رادار پیشرفته شبکه یکپارچه پدافند کشور در مقابله با جنگ الکترونیک توانمندتر خواهد شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.