متهم پرونده اختلاس از بیمه ایران:

نمی‌دانستم چک‌ها به چه منظوری صادر شده است

سیاست داخلی

من شوهر خواهر «د-ف» هستم و از سال 82 تاکنون مسئولیت کارگزاری امور اداری وی را برعهده داشتم.

متهم پرونده اختلاس بیمه ایران دریافت حق کمیسیون پس از وصول چک‌ها را تائید کرد و اظهار داشت: من از اینکه این چک‌ها متعلق به کجا بوده و به چه منظوری صادر شده است، خبر نداشتم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه رسیدگی به پرونده اختلاس بیمه ایران در جلسه امروز(18 آذر) دادگاه این پرونده، محمدی کشکولی قاضی این پرونده، «ح-ح» را به جایگاه فراخواند و اتهام وی را پولشویی به مبلغ 760 میلیون ریال اعلام کرد.

«ح-ح» در رابطه با ارتباط خویش با «د-ف» گفت: من شوهر خواهر ایشان هستم و از سال 82 تاکنون مسئولیت کارگزاری امور اداری وی را برعهده داشتم.

وی دریافت حق کمیسیون پس از وصول چک‌ها را تائید کرد و اظهار داشت: من از اینکه این چک‌ها متعلق به کجا بوده و به چه منظوری صادر شده است، خبر نداشتم.

متهم تعداد چک‌هایی که به وسیله وی وصول شده است، 18 فقره دانست و گفت: مبلغ مجموع این چک‌ها 3 میلیارد و 787 میلیون ریال بوده اما همانطور که گفتم از اینکه چک‌ها به چه منظوری و از طریق چه سازمانی صادر شده است اطلاعی نداشته‌ام.

در ادامه دادگاه، شاداب نماینده بیمه ایران در خصوص اظهارات «ح-ح» گفت: ایشان می گویند از مجموع 18 فقره چک 8 فقره به اسم خودشان صادر شده بود و این در حالی است که هیچ شکی نکرده‌اند که با عدم وجود خسارت‌نامه و پرونده بیمه چرا چک‌ها برایش صادر شده است.

متهم در خصوص اظهارات نماینده بیمه گفت: من به «د-ف» اعتماد داشتم و پس از وصول چک‌ها مبالغ دریافتی را به ایشان تحویل می‌دادم.

در ادامه دادگاه توکلی نماینده دادستان دفاعیات متهم را پذیرفتنی ندانست.

کد N10888