دیدار اعضاء فراكسیون فرمانداریهای ویژه مجلس با جهانگیری

دولت

در این جلسه نمایندگان فراكسیون فرمانداریهای ویژه مجلس شورای اسلامیدر سخنانی به مشكلات موجود در خصوص این فرمانداریها اشاره كردند و پیشنهادات خود را همچون ابلاغ آیین نامه اجرایی فرمانداریهای ویژه، تغییر در چارت سازمانی، افزایش یك معاونت و عضویت در شورای معاونین و شورای برنامه ریزی استان به صورت مكتوب ارائه كردند.

اعضاء فراكسیون فرمانداریهای ویژه مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) با معاون اول رییس جمهور دیدار و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به پیشنهادات اعضای این فراكسیون، كاهش هزینه ها، صرفه جویی در زمان و از بین رفتن ترددهای غیر ضروری مردم به مراكز استان را از جمله مزایای تفویض اختیار به فرمانداری های ویژه برشمرد و افزود: تردیدی نیست كه باید تفاوتی میان اختیارات و میزان بودجه فرمانداریهای ویژه نسبت به سایر فرمانداریها وجود داشته باشد، بنابراین دولت نیز تمام تلاش خود را بكار خواهد بست تا بتواند در حد امكان شرایط مطلوب را برای این فرمانداریها ایجاد كند.

جهانگیری با تاكید بر اهتمام دولت بر خدمتگذاری به مردم، خاطرنشان كرد: در جلسه ای با حضور وزیر كشور و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور درخواستها و پیشنهادات شما را مطرح خواهم كرد تا در چارچوب اعتبارات مصوب به این خواسته ها جامه عمل پوشانده و گامی در جهت خدمت رسانی به مردم برداشته شود.

در این جلسه نمایندگان فراكسیون فرمانداریهای ویژه مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی به مشكلات موجود در خصوص این فرمانداریها اشاره كردند و پیشنهادات خود را همچون ابلاغ آیین نامه اجرایی فرمانداریهای ویژه، تغییر در چارت سازمانی، افزایش یك معاونت و عضویت در شورای معاونین و شورای برنامه ریزی استان به صورت مكتوب ارائه كردند.

کد N10779