حیدرپور: نوبخت قول داد لایحه بودجه 93 تا پایان هفته تقدیم مجلس ​شود

مهر نوشت:

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لایحه بودجه 93 در جلسه این فراکسیون با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: بر اساس اظهارات نوبخت لایحه بودجه 93 انقباضی بسته شده و بودجه عمومی کشور کمتر از 190 هزار میلیارد تومان است.

عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  نوبخت همچنین شاخص های موثر در بودجه بندی سال 93 و رویکردهایی که معاونت توسعه بر اساس آن لایحه بودجه  93 را تنظیم کرده است، تشریح کرد. نوبخت همچنین قول داد دولت تا پایان هفته جاری لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند.

وی با اشاره به اظهارات معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور مبنی بر اینکه لایحه بودجه 92 انقباضی بسته شده است گفت:  بر این اساس به گفته آقای نوبخت بودجه عمومی کشور کمتر از 190 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. نوبخت اعلام کرد بودجه سال 93 در راستای کمک به تولید و دقت در  اجرای روح قانون و کمک به اقشار محرومی که بیشترین آسیب را از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دیده اند بسته خواهد شد.

نماینده مردم شهرضا ادامه داد: مقرر شد در جلسه بعدی شورای مرکزی فراکسیون رهروان آقای نوبخت در خصوص چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه 93 توضیح دهد.

/2929

کد N4708