رییس دیوان عالی کشور:

قوه قضاییه مهم‌تریم رکن ایجاد و استقرار امنیت در کشور است

سیاست داخلی

این منصب‌ها برای اشخاص دائمی نیستند و هر کس بتواند با استفاده از این منصب ها به جامعه اسلامی خدمت کند و رضایت پروردگار متعال و مردم محترم را جلب کند شایسته بهشت و رضوان الهی می‌شود.

رییس دیوان عالی کشور گفت: قوه قضاییه مهم‌ترین رکن ایجاد و استقرار امنیت در کشور است، خصوصاً دیوان عالی کشور که باید در این راستا بیش از پیش تلاش کند.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله محسنی‌گرکانی در مراسم تودیع سعید عمرانی و معارفه قاصدی به عنوان مدیرکل امور دفاتر و شعب دیوان عالی کشور اظهار کرد: امروز 9 آذر مصادف با روز بزرگداشت شیخ مفید (ره) است. این عالم بزرگوار پایه‌گذار فقه نوین و نظریه‌پرداز ولایت فقیه است که در امر اجرای فقه اسلامی در جامعه اقدام کردند.

وی افزود: امسال سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است و جا دارد مردم و مسئولین با اتحاد و همدلی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن شعار امسال و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش مضاعف کنند.

محسنی‌گرکانی از قضات عالی رتبه دیوان که با آراء متقن خویش در برقراری امنیت کشور نقش فعالی ایفاء می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.

رییس دیوان عالی کشور افزود: همکاران عزیزی که در سراسر کشور در سمت قضاوت به جامعه اسلامی خدمت می کنند را به رعایت بیشتر اخلاق اسلامی و جلب اعتماد شهروندان محترم و اجرای عدالت توصیه می‌کنم.

رییس دیوان عالی کشور در خصوص تودیع و معارفه‌ها، گفت: این منصب‌ها برای اشخاص دائمی نیستند و هر کس بتواند با استفاده از این منصب ها به جامعه اسلامی خدمت کند و رضایت پروردگار متعال و مردم محترم را جلب کند شایسته بهشت و رضوان الهی می‌شود.

وی در پایان از حجت‌الاسلام و المسلمین شبیری ریاست محترم سابق شعبه 15 دیوان و جناب آقای عمرانی مدیرکل سابق امور دفاتر و شعب دیوان تقدیر و تشکر کرد و ضمن خوشامد به حجت‌ الاسلام و المسلمین جناب آقای قاصدی مدیرکل امور دفاتر و شعب دیوان موفقیت وی را از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرد.

سعید عمرانی عضو معاون دیوان عالی کشور نیز با تشکر از همه همکاران دیوان عالی کشور بیان کرد: اینجانب در طول سالهای تصدی این مسئولیت تمام توان خود را برای خدمت به نظام اسلامی و جلب رضایت همکاران محترم دیوان عالی کشور بکار بسته‌ام و امیدوارم این تلاش مقبول درگاه خداوند سبحان قرار گیرد.

کد N4185