آفتاب

تصویرگران ایرانی چشم به راه رای مردم

تصویرگران ایرانی چشم به راه رای مردم

آثار غزاله‌بیگدلو و مهسا ابراهیمی از سوی یک جشنواره‌ی ایتالیایی به رای گذاشته شده است. ایرانیان می‌توانند ما مراجعه به سایت مورد نظر، در برگزیده شدن نمایندگان ایران نقش داشته باشند.

ایلنا: اخیرا جشنواره‌ای در کشور ایتالیا، آثار تصویرگران جهان را مورد بررسی و داوری قرار داده‌است. مطابق با اعلام رسمی مسوولان این جشنواره که "باغ عدن" نام دارد، 48 تصویرگر از سراسر جهان به مرحله‌ی دوم راه پیدا کرده‌اند که در میان این لیست، نام دو تصویرگر ایرانی نیز وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داوران این جشنواره‌ی بین‌المللی بعد از بررسی بیش از 700 اثر تصویرگری شده که طبق فراخوان در قطعی مربع بین سایز‌های 25 در 25 تا 40 در 40 از سوی تصویرگران جهان ارسال شده بود، 48 اثر را برگزیده‌اند.

غزاله‌بیگدلو و مهسا ابراهیمی، دو تصویرگر ایرانی هستند که آثارشان با رای داوران جشنواره‌ی "باغ عدن" به مرحله‌ی دوم رسیده‌ است.

برگزارکنندگان این جشنواره، لیست منتخبان خود به همراه آثار ارائه شده‌شان را روی سایت جشنواره بارگذاری کرده‌اند و از مخاطبان سراسر جهان خواسته‌اند که به آن‌ها رای بدهند.

لذا علاقه‌مندان می‌توانند تا یکشنبه 11 آذرماه با مراجعه به سایت زیر، تنها با وارد کردن نام و نام فامیلی‌شان رای بدهند و به نوبه‌ی خود در برگزیده‌شدن نمایندگان کشورمان سهم داشته باشند.

آدرس رای گیری:

http://www.tapirulan.it/concorso-calendario/450/502

 

کد N253

وبگردی