مرد متولد آذر

اگر می‌خواهید مردی خوش‌لباس، خوش‌گذران از هفت دولت آزاد كه همیشه بلیطش برنده می‌شود را بشناسید، او كسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد كافی است سری به محلاتی بزنید كه نتایج بخت‌آزمائی را اعلام می‌كنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست كم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی‌پذیرد و از آن دوری می‌كند. چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد.


بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می‌كنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سرسبد باشند و می‌خواهند بفهمند در دنیا چه خبر است تا جائی كه ممكن است به تنوع نیاز دارند، اگر شمازنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی‌شود. اگر شریك شما كمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یك ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر كنید و تمام درها و پنجره‌‌ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممكن است هیچ وقت پیدایش نشود.


اگر می‌خواهید به شما توجه كند، باید وانمود كنید به او توجهی ندارید. این مسئله در مورد كلیه متولدین برج‌های آتش صادق است. یادتان باشد او شكارچی منطقه‌البروج است و در چذب دختران استادی قدیمی است. طوری رفتار كنید كه شما را باهوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا كه گاهی متولد برج آذر و شریك او در شروع آشنائی تعریف درستی از روابط خود ندارند. این رابطه سال‌های سال از نقطه شروع فراتر نمی‌رود. اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را كشف كنند، روابط دوستانه‌شان رشد می‌كند.


مرد متولد برج آذر وقتی پدر می‌شود، پدر خوبی نیست. اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اما وقتی صدای بچه كوچولو را بشنود، عقیده‌اش تغییر می‌كند. به این ترتیب در نگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور كه كارهای خودش را بدون شما انجام می‌دهد، شما ا در نگهداری بچه به راستی تنها می‌گذارد.


اما وقتی بچه‌ها بزرگ می‌شوند، اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می‌آید. بچه‌ها هم می‌توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی كنند و او هم می‌تواند بچه‌ها را به تفكر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار كند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش‌خلقی او شده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می‌شود بچه‌ها شادمانه از ته دل بخندند.


متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنها پیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگوئید كه دارند تاس می‌شوند!

زن متولد آذر

عجب زن مهربانی است! با ذهن خلاق و قیافه بی‌شیله پیله‌ای كه دارد هیچ وقت عقب نمی‌ماند. او دختر متجددی است و می‌خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید. او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی‌قید نیست. اما گاهگاه می‌خواهد فرار كند و برود. به خاطر بسپارید كه نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج كنید. قبل از آنكه دست به كار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند. در غیر این‌صورت بعدها دیسیپلین شما را نمی‌پذیرد و آشفتگی به بار می‌آورند. اگر خیلی زود ازدواج كرده و الان احساس خفگی و سركوب می‌كند بهتر است در كلاس‌های شبانه و یا دانشگاه مكاتبه‌ای ثبت نام كند.


او دوشیزه‌ای با انگیزه‌های مادرانه نیست. اما تمام تلاشش را می‌كند تا فرزندانی باهوش تربیت كند. او به بچه‌ها احترام می‌گذارد و آنها را نوازش می‌كند. زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی‌همتا است. او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلكه بچه‌ها را تشویق می‌كند كه خودشان باشند. او آنقدر صادق است كه همیشه واقعیت را به بچه‌ها می‌گوید. مهم‌ترین بخش پیشرفت فرزندانش، هوش آنهاست. فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند كه از تك تك سلول‌ها خاكستری مغزشان استفاده می‌كنند.


او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت كنید. شعله‌های خلق آتشی خود را نشان می‌دهد. به نظر خودش، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی‌ترسد و با تلاش كار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏كند.


برای تحریك ذهنش باید تمركز داشته باشد، در غیر این‌صورت دمغ و پكر می‌شود محدودیت برای كلیه متولدین این برج مضر است، حتی اگر با آدم‌های كم‌هوش ازدواج كند و آپارتمانی لوكس داشته باشد. اگر دختر متولد با كسی ازدواج كند كه نتواند او را به همان ترتیبی كه عادت داشته نگهداری كند بعید نیست با اولین كسی كه از هوش كافی برخوردار است، بپلكد.


فراموش نكنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و آن دختر خواهان داشتن شریكی است كه مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا در فروب با هم به گردش بروند.


سیاره متولد این برج مشتری است و از آنجا كه مشتری سیاره پرچانگی است. برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنكه بتوانند عمل كنند، قول می‌دهند. ماه‌ها قبل وقتی از وضع مالی‌ام ناراضی بودم، یك زن متولد این برج پیشنهاد كرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی به كف‌گیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا كمك بگیرم. او گفت: آه اگر دیروز گفته بودی، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت كردم و الان اصلاً پول ندارم. دختر متولد برج آذر در صحبت‌هایش دایماً از افراد سرشناس نام می‌برد و شما را آماده می‌كند تا هرچه می‌گوید را باور كنید.


می‌گفت كه دیشب در سالن سینما با هنرپیشه كه او را به اسم كوچك هم صدا می‌زد، ملاقات كرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده‌اند ولی بعد شنیدم كه اصلاً فلانی آشنائی هم نداده است. حرف‌های او را زیاد باور نكنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیزهوش این آدم‌های مهیج را ببینید.