آفتاب

خرید سرور مجازی از سرودیتاسرور مجازی یا VPS سرویسی است که به صورت ابری و مجازی در اختیار کاربران قرار می گیرد و هر سرور فیزیکی می تواند چندین سرور مجازی را در خود جای دهد و منابع بر اساس نیاز کاربران اختصاص می یابد.

خرید سرور مجازی ارزان و با کیفیت یکی از دغدغه های امروزی کسب و کارهای آنلاینی می باشد که با توجه به شرایط بحرانی کرونا به دنبال بهبود کسب و کار آنلاین خود و همچنین افزایش درآمد خود می باشند اما از طرفی با توجه به نواسانات بازار ارز قیمت قطعات کامپیوتری نیز روز به روز گران تر شده و پشتیبانی و ارائه خدمات را با اختلالاتی مواجه می کند، اما در میان تمام شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی  شرکت سرودیتا تنها شرکتی می باشد که قیمت سرور های مجازی خود را تنها یکبار در سال دچار تغییر می کند و این تغییرات قیمت سرور مجازی به صورت جزئی بوده و رضایت مشتری در اولویت کار می باشد.
 

سرور مجازی 

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی یا VPS سرویسی است که به صورت ابری و مجازی در اختیار کاربران قرار می گیرد و هر سرور فیزیکی می تواند چندین سرور مجازی را در خود جای دهد و منابع بر اساس نیاز کاربران اختصاص می یابد.

سرور مجازی سرودیتا از چه کشورهایی ارائه می شود؟

سرودیتا یکی از معدود شرکت های  فروش سرور مجازی است که از چند کشور مختلف به کاربران خود خدمات مربوط به سرور مجازی ارائه می دهد و دارای رنج آیپی بالایی است.

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران سرودیتا از دیتاسنتر معروف ایرانی (آسیاتک) در برج میلاد ارائه می شود که از دیسک های پرسرعت NVME ، با پینگ های پایین و کیفیت بالایی همراه بوده و مناسب میزبانی وب سایت یا نصب انواع سیستم عامل های مختلف مورد نیاز شما می باشد، برای خرید سرور مجازی ایران از سرودیتا می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.
sarvdata.com/vps-iran

سرور مجازی هلند

سرور مجازی هلند سرودیتا از دیتاسنتر معروف هلندی (serverius) در شهر آمستردام هلند ارائه می گردد که با پهنای باند بسیار بالای خود در کنار امنیت و قدرت درخشان آن اسم و رسم درخشانی برای خود دست و پا کرده است. برای خرید سرور مجازی هلند می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.
sarvdata.com/vps-netherlands

سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی آمریکا سرودیتا از دیتاسنتر معروف آمریکایی (colocrossing) در ایالت نیویورک آمریکا ارائه می گردد که به صورت نیمه وارز ارائه و قیمت بسیار مناسبی ارائه می شود، برای خرید سرور مجازی آمریکا می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.
sarvdata.com/vps-usa


 سرور مجازی 


مزایای سرور مجازی سرودیتا

سرودیتا نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی مزایایی دارد که می توانید با دریافت خدمات از این وب سایت، حس بسیار لذت بخشی  را تجربه کنید.

۴۸ ساعت تضمین بازگشت وجه

برای سرور های مجازی که به صورت ماهانه ارائه می شوند، 48 ساعت تضمین بازگشت بی قید و شرط وجه درنظر گرفته شده است.

کیفیت بالا و عدم اُوِرسل

سرورهای مجازی سرودیتا دارای با کیفیت ترین سخت افزارمی باشند و تعداد سرور های مجازی نصب شده بر روی آن در حد استانداردی می باشد و از هرگونه اوراسل در امان می باشند.

امکان خرید سرور برای زمان‌های کوتاه

سرودیتا اولین شرکت ارائه سرور مجازی در ایران است که سرورهای خود را برای زمان های کمتر از یک ماه ارائه می دهد و شما می توانید از این شرکت سرور های مجازی ساعتی، روزانه و هفتگی خریداری نمایید.

نصب و تحویل اتوماتیک سرور مجازی

یکی از اقدامات بی نظیر سرودیتا در ارائه اتوماتیک سرور می باشد که نیازی به نصب و فعال سازی سرور توسط اپراتور نیست و همه موارد توسط  اسکریپت های قدرتمند اختصاصی نصب و فعال سایزی می شود. سرورهای مجازی کاربر پس از خرید به صورت اتوماتیک و در عرض چند دقیقه نصب و تحویل داده می شوند.

پنل قابل هدایت از بات تلگرام

با استفاده از بات تلگرامی سرودیتا می توانید پیام های اطلاع رسانی مربوط به سرور خود را دریافت کنید و با امکانات بی نظیر آن سرورمجازی خود را مدیریت کنید.

پشتیبانی سریع

  سرودیتا دارای پنل ارسال تیکت پر قدرتی است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن پاسخ پرسش های خود را بیابید و نیازهای خود را برطرف سازید.

پنل کاربری پرقدرت

سرودیتا دارای پنل کاربری قدرتمندی است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن تغییرات مدنظر خود را بر روی سرور مجازی خود اجرا نمایید، مثل نصب یا تغییر سیستم عامل سرور.

 سرور مجازی 

نحوه خرید سرور مجازی از سرودیتا

می توانید برای خرید سرور مجازی از شرکت سرودیتا به وب سایت این شرکت به آدرس sarvdata.com  مراجعه و با ورود به پنل کاربری سرودیتا اقدام به خرید سرور خود کنید و به صورت اتوماتیک وارد سرور خود شده و از آن استفاده کنید و سیستم عامل مورد نیاز خود را متناسب با نیاز خود و بدون ارسال تیکت سیستم عامل مورد نیاز خود را با یک کلیک بر روی سرور مجازی نصب و راه اندازی کنید.
وبگردی