نظام الدین كیایی ـ صدابردار سینمای ایران ـ برای مجید بهرامی ـ بازیگر سینما و تئاتر ایران ـ كه این روزها در بستر بیماری است،متنی را منتشر كرد.

به گزارش بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این متن آمده است:«سالها پیش برای فیلم زیبای «سلام سینما» از علاقمندان به بازیگری در فیلم تست می‌گرفتیم. جوانی با کت و شلوار مشکی پیراهن سفید که کتش را روی نیمه شانه انداخته بود برای تست جلو دوربین نشست و سریع نیمی از صورتش را خود گریم کرده و در دو رل ایفای نقش نمود. نامش «مجید بهرامی» بود.

بعدها تئاتری دیدم «تک بازیگره» که بازیگر در مدت طولانی نمایش در حوضی از گل و لایِ غلیظ بدون آنکه چهره‌اش بر اثر گل و لای شناخته شود در زیر گل و لای ایفای نقش می‌کرد.بازی سخت و حیرت انگیزش به حیرتم واداشت و از این همه عشق و توان بازیگر به هنر تئاتر از خود شرمنده شدم و افسوس می‌خوردم چرا چهره‌اش را نمی‌بینم.

بازیهای درخشان دیگر و بازی خیره کننده‌اش در عجایب المخلوقات.....

۱۵سال از سلام سینما می‌گذشت برای شروع فیلم «بدرود بغداد» به کارگردانی مهدی نادری نازنین.

جوانی آرام سلامی گفت و از کنارم رد شد. دلم به لرزه افتاد میخکوب شدم نگاهش کردم.گفتم شما آن جوانی نیستی که پانزده سال قبل برای تست بازیگری فیلم سلام سینما آمده بودی؟ تعجب کرد و گفت: چگونه مرا پس از ۱۵ سال بین آن ده هزار نفر شناختید؟ گفتم: کسی یک بار بازی تو را ببیند و تو را نشناسد حتما باید نابینا باشد.

حضور گرم و سراسر عشق و همکاری دلپذیر و بازی و توان خارق العاده‌اش در فیلم «بدرود بغداد» که مرا یاد بازی بی‌نظیر مجید نیرومند در فیلم زیبای دونده‌ی «امیر نادری» بزرگ می‌انداخت، برایم تحسین برانگیز بود. دیروز اما ناباورانه با همان لبخند شیرینش او را در بستر سخت بیماری دیدم. برای افتخار در زندگی شخصیم دست گرمش را بوسیدم و برایش پس از سالها از خدا طلب سلامت کردم. باشد که فریاد التماس قلبم را خدا شنیده باشد. شما هم بشنوید.»

به گزارش ایسنا، مجید بهرامی ، بازیگر جوان تئاتر تاكنون در نمایش‌هایی همچون «سیا‌ها» ، «خانه در گذشته ما» و ... بازی كرده است.

او همچنین در فیلم «بدرود بغداد» هم ایفای نقش كرده است.

این بازیگر جوان در حال اجرای نمایش «عجایب المخلوقات» بود كه به دلیل مبتلا شدن به بیماری سرطان نتوانست ، گروه اجرایی را همراهی كند و این گروه هم اجرای خود را متوقف كردند و بازیگر دیگری را جایگزین نكردند، تا دوباره نمایش خود را با مجید بهرامی به صحنه بیاورند.