«پوریا آذربایجانی» ضمن اشاره به شركت «آب و آئینه»‌در جشنواره فیلم فجر، گفت: درصددم با دریافت پروانه ساخت، آذرماه «اینجا همه چیز خوب است» را درتهران كلید بزنم.

«پوریا آذربایجانی» اظهار داشت: روی فیلمنامه‌ای به نام «اینجا همه چیز خوب است» كار می‌كنم و امیدوارم اگر شرایط مهیا شد، اواخر پاییز شروع به ساخت آن كنم.

وی درمورد قصه «اینجا همه چیز خوب است» گفت: قصه یك خطی این فیلم، قصه دختری است كه در شرف ازدواج او، اتفاقاتی می‌افتد كه زندگی‌اش را از این روبه آن رو می‌كند.

آذربایجانی افزود: كلیه لوكیشن‌های «اینجا همه چیز خوب است» در تهران واقع شده و احتمالا آن را آذرماه آغاز خواهم كرد.

وی افزود: تهیه كنندگی این كار را خودم به عهده دارم و با دریافت پروانه ساخت آن را كلید می‌زنم.

آذربایجانی همچنین به فارس گفت: فیلم ویدیویی «آب و آئینه» را هم به تهیه‌كنندگی «كیومرث پوراحمد» ساخته‌ام كه توسط «حامد رضی» در دست تدوین است ولی در قد و قامت تله‌فیلم‌های رایج نیست و به احتمال قوی، این كار را هم برای حضور در جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر آماده خواهیم كرد.

وی در مورد احتمال اكران «آب و آئینه»‌گفت: فكر كردن به این قضیه یك مقدار سخت است چون سینماداران و سیاست‌های اكران، فیلم‌های خاصی را كه بازیگر چشم آبی و قصه‌های عشقی نداشته باشند، خیلی نمی‌پسندند و طبیعتا، اكران اینگونه فیلم‌ها مهجور می‌ماند.

آذربایجانی گفت: فیلم «روایت‌های ناتمام» در ادامه شركت در جشنواره‌های مختلف، از ۲۲ تا ۲۸ مهر در جشنواره ورشو شركت خواهد كرد.