تدوین فیلم سینمایی "پوست موز" به کارگردانی علی عطشانی در استودیو بیتا فیلم تهران آغاز شد.

این فیلم که بخش‌هایی از آن توسط مسئولین جلوه‌های ویژه رایانه‌ای فیلمبرداری شده، توسط علی عطشانی و شاهین یارمحمدی در استودیو بیتافیلم تدوین می شود. مجتبی کبیری نیز به زودی خواندن ترانه تیتراژ پایانی فیلم را همزمان با ساخت موسیقی توسط شاهین اقبال آغاز خواهد کرد.

حمید فرخ‌نژاد، بهنوش طباطبایی، بهزاد فراهانی، هوشنگ حریرچیان، مهران رجبی، داود خورشیدی، کیانوش گرامی، کیومرث ملک‌مطیعی، مهوش وقاری، رضا و محمود بنفشه‌خواه، امیر غفارمنش، رامین نعمتی، گیتی معینی، ناصر فروغ، کورش زارع‌پناه، فلورا مرادی، نیما نظری و ... در این فیلم بازی کرده‌اند.

دیگر عوامل تولید فیلم عبارتند از نویسنده: امیرعلی محسنین، بازنویسی: ع. عطشانی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر تولید: بهمن گودرزی، صدابردار: امین میرشکاری، طراح گریم: امیر ترابی، عکاس: شهرام تقی‌پور، روابط عمومی: افشین رضایی، مجری طرح: موسسه بیتافیلم، تهیه‌کننده: اصغر عطشانی.

"پوست موز" داستان جوانی ثروتمند به نام حمید است که بر اثر تصادف به کما می‌رود و روحش در عالم برزخ عاشق روح دختری جوان می‌شود.

جسم حمید در این دنیا به تدریج بهبود می‌یابد و از کما درمی‌آید. اینک او می‌خواهد دوباره به آن دنیا برگردد، اما خودکشی حرام است و قطعا او را به جهنم خواهند برد ...

این فیلم نخستین تجربه سینمایی عطشانی در مقام کارگردان محسوب می‌شود که پیش از این ساخت چند فیلم کوتاه داستانی و مستند و کارگردانی دو فیلم بلند ویدئویی "پوزتیوهای فراموش‌شده" و "یک قدم تا خدا" را بر عهده داشته است. این کارگردان هم اکنون مجموعه تلویزیونی "سخت‌ترین امتحان" را برای شبکه چهارم سیما می‌سازد.