تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "سفرنامه امین و مینا" به کارگردانی کریم سربخش برای پخش در ایام نوروز در شبکه قرآن سیما روز گذشته کلید خورد.تصویربرداری مجموعه "سفرنامه امین و مینا" با چند روز تاخیر شروع شد و پرستو گلستانی هم به جمع بازیگران پیوست.

در کنار گلستانی بازیگرانی چون رضا ایرانمنش، الهام پاوه‌نژاد، رضا توکلی، پری کربلایی، فرهاد بشارتی، مرتضی ضرابی و آرش نوذری به ایفای نقش می پردازند.مجموعه "سفرنامه امین و مینا" در ادامه مجموعه‌های "باغ امید" و "داستان‌های امین و مینا" که پیش از این در تلویزیون تولید و پخش شده، جزو اولین تولیدات عروسکی با مضامین قرآنی است. این مجموعه داستان دو عروسک به نام های امین و مینا است که در تهران با پدر (رضا ایرانمنش) و مادر (الهام پاوه‌نژاد) زندگی می‌کنند. آنها تصمیم می‌گیرند برای تعطیلات نوروز به اصفهان بروند تا دیداری با اقوام داشته باشند.این مجموعه در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام نوروز از شبکه قرآن سیما آماده می شود و گروه بعد از پایان تصویربرداری در تهران به اصفهان می روند تا مابقی این مجموعه را ضبط کنند.

کریم سربخش نویسنده و کارگردان، محمود رضایی کارگردان تلویزیونی، حسین صالحیان طراح گریم، محمد اعلمی سازنده عروسک، ناصر اسماعیل‌زاده دستیار کارگردان و برنامه‌ریز و امیر افشار فوطویی مدیر روابط عمومی، بهناز مسیبی و آرام قاسمی گویندگان و مرجان نامور و اعظم صانعی عروسک گردان با این پروژه همکاری دارند.