آفتاب

تغییرات عمده در انتظار بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر

تغییرات عمده در انتظار بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر

احتمال این که در ترکیب بهترین خط دفاعی تاریخ رقابتهای لیگ برتر که در اختیار استقلال است تغییراتی ایجاد شود وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که سه روز از آغاز تمرینات آبی پوشان می‌گذرد، پژمان منتظری هنوز پاسخگوی تماس‌های مدیران استقلال نبوده تا مشخص شود در تصمیمی که برای جدایی از این تیم گرفته جدی بوده است.

تمرینات پیش فصل آبی پوشان زیر نظر استراماچونی از روز یک شنبه آغاز شده و بی تفاوتی منتظری به تماس‌های مکرر مدیران استقلال باعث ایجاد یاس و نا امیدی آنها برای منصرف کردن این مدافع باتجربه از تصمیمش شده است.

به جز منتظری، شرایط روزبه چشمی هم برای ادامه همکاری با آبی پوشان به درستی مشخص نیست و احتمال اینکه دیگر مدافع ملی پوش آبی پوشان هم فصل آینده با این تیم نباشد، وجود دارد.

البته روند جذب بازیکن گیری در استقلال هم به نوعی هست که نشان می‌دهد تصمیم سازان در این باشگاه در این خصوص آینده نگری کرده‌اند. جذب دو مدافع میانی به اسم سیاوش یزدانی و میلاد باقری نشان می‌دهد آبیها تاحدودی آمادگی جدایی دو مدافع میانی شان را داشته‌اند.

فصل گذشته پژمان منتظری، محمد دانشگر، روزبه چشمی و بعضاً آرمین سهرابیان در قلب خط دفاعی آبی پوشان حضور داشتند که سیاوش یزدانی و میلاد باقری به این جمع اضافه می شوند.

خط دفاعی استقلال فصل گذشته را با به جا گذاشتن رکوردی جالب توجه به پایان رساند تا بهترین خط دفاعی همه تاریخ لیگ برتر باشد.

کد N2195598

وبگردی