آفتاب
عضو هیات مدیره استقلال:

خطیر با پاتوسی در تماس است/ آینده استقلال خراب می‌شود

خطیر با پاتوسی در تماس است/ آینده استقلال خراب می‌شود

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید با حل شدن مشکل پرداخت بدهی «پروئیچ»، آینده استقلال خراب می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کامران منزوی درباره شرایط این روزهای استقلال و انتقاداتی که به این تیم وارد می شود، گفت: کار باشگاه استقلال خیلی خیلی دشوار است. البته نقد هم وارد است.

وی درباره فعالیت های علی خطیر تاکید کرد: حتی وقتی خودم در این پست بودم نقدها و گلایه هایی می شد. خطیر هم دارد زحمت می کشد. گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که نباید رخ بدهد ولی نمی شود آن همه زحمت و محدودیت را هم نادیده گرفت. خطیر هم اگر کاری می کند صد درصد در راه خیر باشگاه است و مشکل شخصی با هیچکس ندارد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره مشکل پروئیچ و اینکه قبلاً گفته بود خطری استقلال را تهدید نمی کند، یادآور شد: آن روز گفتم امیدوارم با مساعدت فدراسیون فوتبال این مشکل حل شود. آن موقع قول هایی داشتیم. الان هم امیدواریم با ورود وزیر ورزش و مساعدت وزارت امور خارجه، به امید خدا این مشکل ۴۰۰ هزار دلاری حل بشود. هرچند که این حل شدن هم آینده استقلال را خراب می کند چون بودجه فعلی را خرج گذشته می کنیم. به هر حال خدا را شکر به این سمت می رویم که این مشکل حل شود.

منزوی یادآور شد: این مشکل، مشکل مدیر وقت هم نیست چون اگر پول داشتند همان موقع می دادند. آن موقع هم محدودیت مالی بوده است. الان هم محدودیت است و باید ساعت ها هزینه ها را بالا و پایین کنیم. بحث اصلی این است که نباید بازیکن بی کیفیت خارجی بیاوریم این یعنی خرید غیر اقتصادی. ما مخالف بازیکن خارجی نیستیم. با بازیکنی که فقط روی نیمکت بنشیند و پول بگیرد و برود و اثر مثبت نداشته باشد، مشکل داریم.

منزوی در پاسخ به این سئوال که آیا صحت دارد آیاندا پاتوسی بازیکن آفریقایی استقلال جواب تلفن مسئولان این باشگاه را نمی دهد؟ گفت: آقای خطیر با او در تماس است ولی ان شاءالله مسئله او هم حل می شود.

کد N2195330

وبگردی