لبدف: ایرانی‌ها هر لحظه بهتر بازی می‌کنند

توپ و تور,لبدوف,سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: ایرانی‌ها هر لحظه بهتر بازی می‌کنند و بهتر از گذشته می شوند.

به گزارش ایلنا، مارک لبدف پس از شکست تیم ملی والیبال استرالیا مقابل ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: به تیم ایران تبریک می‌گویم. بازی مقابل تیم های بالای جدول همیشه سخت است. در ست اول ما این شانس را داشتیم که از ایران پیش بیافتیم، اما حمایت پرشور هواداران کار را برای ما سخت کرد و نتوانستیم برنده باشیم. بازهم به تیم ایران تبریک می گویم که توانست برنده این مسابقه باشد.

وی درخصوص عدم تغییر در ترکیب تیمش گفت: لیگ ملت‌ها مسابقاتی طولانی است و اگر بخواهیم امکانات خود را با لهستان و فرانسه مقایسه کنیم دست مان بسته است. ما محدودیت هایی داریم. به هر حال بازی فردا برای ما حکم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم جز تیم هایی باشیم که در لیگ می مانیم.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا درخصوص شرایط میزبانی اردبیل خاطرنشان کرد: میزبانی فوق العاده بود و این را در نشست قبل از مسابقات هم گفتم. اینجا می توان احساس کرد که والیبال برای مردم جایگاه ویژه ای دارد. جو سالن عالی بود و خوشحالم که بازیکنان کم تجربه و جوان تیم ما این فرصت را داشتند تا در چنین جوی بازی کنند.

مکس استپلس، کاپیتان تیم ملی والیبال استرالیا هم در این نشست عنوان کرد: از بازی کردن در ایران با این جو و تماشاگران والیبالدوست لذت بردم. ایران از حمایت هواداران برخوردار بود. با توجه به صدرنشینی ایران بازی مقابل آنها اصلاً آسان نیست. ایرانی‌ها هر لحظه بهتر بازی می‌کنند و بهتر از گذشته می شوند.

کد N2193663