آفتاب
بهزاد غلامپور:

زودتر می‌آمدم اجازه نمی‌دادم رحمتی از استقلال جدا شود

زودتر می‌آمدم اجازه نمی‌دادم رحمتی از استقلال جدا شود

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال گفت: اگر زودتر به باشگاه استقلال می‌آمدم، اجازه نمی‌دادم رحمتی این تیم را ترک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد غلامپور در حاشیه مراسم معارفه استراماچونی سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: خوشحالم که بار دیگر به استقلال پیوستم و حالا می‌توانم تجربیاتی را که دارم، در اختیار تیمم قرار دهم.

وی تأکید کرد: به دنبال یک دروازه‌بان هستیم تا در کنار حسین حسینی، از دروازه استقلال حراست کند.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال در خصوص گزینه‌هایی که این روزها برای دروازه‌بانی استقلال معرفی می‌شود، گفت: بیشتر آنها شایعه است و من هم از این طرف و آن طرف می‌شنوم؛ هنوز دروازه‌بان دوم استقلال را معرفی نکرده‌ایم و باید این اتفاق با هماهنگی سرمربی جدید انجام شود.

غلامپور در پاسخ به این سوال که آیا شما دروازه‌بان انتخاب می‌کنید یا آقای استراماچونی؟ تصریح کرد: نظر نهایی را سرمربی جدید استقلال خواهد داد و او باید دروازه‌بان دوم استقلال را تائید کند.

مربی گلرهای استقلال در خصوص جدایی رحمتی گفت: مطمئناً اگر من زودتر به باشگاه استقلال می‌آمدم، اجازه نمی‌دادم رحمتی این تیم را ترک کند و او را برای فصل آینده حفظ می‌کردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران و بازیکنانمان، فصل خوبی را پشت سر گذاشته و به قهرمانی در لیگ دست پیدا کنیم.

کد N2192517

وبگردی