یک پیشکسوت با مهر مطرح کرد؛

بزرگترهای استقلال باید به میدان بیایند تا اختلافات حل شود

تیم فوتبال استقلال تهران, لیگ برتر فوتبال ایران, وریا غفوری, علی خطیر, سید حسین حسینی, رضا جلولی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: رسانه‌ای کردن اختلافات درونی در شان استقلال نیست و بزرگترها باید به میدان بیایند تا این مشکلات حل شود.

رضا جلولی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: غفوری و حسینی از بازیکنان خوب استقلال هستند که هواداران هم آنها را دوست دارند. این دو بازیکن برای تیم زحمت کشیده‌اند و انشاءالله باز هم در این تیم می‌مانند و باز هم برای آن زحمت می‌کشند. باید اختلافی که بین آنها و معاون باشگاه پیش آمده حل شود تا زمینه تمدید قرارداد آنها فراهم شود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: باید به فوتبالیست حق داد که به فکر حق و حقوق خودش باشد. اگر خدایی ناکرده برای آنها اتفاقی بیافتد یا مصدوم شوند، آیا آقایان برای احقاق حقشان پشت این بازیکنان هستند؟

جلولی در خصوص رسانه‌ای شدن اختلاف بین این دو بازیکنان و معاون باشگاه بیان داشت: خیلی عجیب است که این اختلاف رسانه‌ای شد. مگر یک خانواده مشکلات درونی‌اش را به بیرون می‌برد؟ آقایان نمی‌دانند این باشگاه یک خانواده است که به راحتی مسائل درونی را در رسانه مطرح می کنند؟

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: با مشکلاتی که این باشگاه در سه چهار سال اخیر داشت و این مشکلاتی که بر آن اضافه می‌شود، نوجوانانی که قرار است نسل جدید هواداران فوتبال را تشکیل دهند جذب این تیم نمی‌شوند و جمعیت هوادار استقلال در سالهای آینده تحلیل خواهد رفت.

وی اضافه کرد: بالاخره طرفین باید قدری انعطاف داشته باشند و یک جاهایی مقابل هم کوتاه بیایند تا این اختلافات حل شود و هرچه زودتر قراردادها تمدید شود.

جلولی گفت: حتی اگر لازم باشد باید یکی دو بزرگتر و ریش سفید از استقلال وارد گود شوند تا این اختلافات از بین برود. این اختلافات به تیم ضربه می زند و دود آن به چشم خودی‌ها می‌رود.

کد N2191679