نسل رویا و تصویر در نگارخانه لاله

موسیقی و هنرهای تجسمی,تصویرسازی,نگارخانه لاله,هنرمند تصویرگر

نمایشگاه گروهی تصویرسازی (نسل رویا و تصویر) در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه گروهی تصویرسازی (نسل رویا و تصویر) در بردارنده آثار ۱۹هنرمند تصویرگر است که به انتخاب کمال طباطبایی (مدرس هنر و هنرمند تصویرگر) گردآوری و در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد.

برخی از هنرمندان در این نمایشگاه آثار خود را با توجه به متون داستانی و روایی شکل داده و برخی دیگر به سفارش خود، و فارغ از وابستگی به متن، به تجسم روایت و احساسات درونی خود پرداخته و یک اثر تصویری مستقل را ساماندهی نموده‌اند. از ویژگی‌های آثار، می‌توان به تنوع نگاه و تکنیکی مختلف حول موضوعات اجتماعی، تخیلی، داستانی، تمثیلی و ... اشاره کرد که برای علاقه مندان حوزه تصویرگری می‌تواند جذاب و قابل توجه باشد.

نمایشگاه روز جمعه۳۱ خرداد۱۳۹۸ –ساعت۱۶تا۲۰ با حضور هنرمندان در نگارخانه لاله گشایش خواهد یافت و برای بازدید از ۱تا۱۸ تیر ساعت ۹تا۱۳-۱۴تا ۱۸و پنجشنبه ها تا ساعت ۱۳ به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

از جمله هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه می‌توان به لاله آشوری، ریحانه آ لشیخ، هما اسحاقی، هانیه باباربیع، ندا بشرخواه، الهه جوانمرد، محسن حبیبی، مهرنوش خرم، فائقه دوامی، انسیه رمضانیان، عطا سرمست، مژگان سعیدیان، نسیم صلاحی، ملیکا قشقایی، سحرکریمیان، حنانه مل کپور، الهه محمدی، شادی مهدوی، فروغ یعقوبی اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، جنب هتل لاله مراجعه کنند.

کد N2190773