آفتاب
لیگ ملت های والیبال - ارومیه؛

هینن: باید به معروف قهوه بدهم/ تماشاگران عامل باخت لهستان شدند

هینن: باید به معروف قهوه بدهم/ تماشاگران عامل باخت لهستان شدند

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان پس از شکست تیمش برابر ایران گفت: تماشاگران نقش زیادی در شکست ما برابر حریف داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال در گروه ایران به میزبانی سالن غدیر ارومیه در حال برگزاری است و تیم ملی در دومین بازی این هفته برابر تیم ملی لهستان قرار گرفت.

هینن پس از بازی برابر تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری گفت: شما می دانید نزدیک ترین کافی شاپ اینجا کجاست؟ چون به معروف قول دادم در صورت باخت او را به یک قهوه دعوت کنم!

سرمربی تیم ملی لهستان ادامه داد: فکر می کنم بازی زیبایی بود، با تمام توان بازی کردیم. باید به این هواداران که یکی از عوامل باخت ما بودند افتخار کنید. از همه تماشاگران تشکر می کنم که برای تماشای والیبال آمدند و تیم خود را تشویق کردند.

او افزود: تیم شما مستحق برد بود، اگر در بین بازی با معروف و ایگور بحث کلامی داشتیم فقط برای داخل بازی بود چون یک والیبال زیبا تماشا کردیم اما در خارج از زمین کاملاً با یکدیگر دوست هستیم و هر دو از دوستان خوب من به شمار می روند.

هنین در ادامه در پاسخ به این سوال که از استفاده جوانان نمی ترسید؟ گفت: قبل قهرمانی جهان رسانه های لهستانی گفتند اگر قهرمان نشویم مرا به آتش خواهند کشید. از منتقدان استقبال می کنم چون باعث پیشرفت من می شوند.

کد N2189142

وبگردی