خرید بعدی استقلال هم از اصفهان می‌آید؛ ستاره گلزن در سه راهی اصفهان/ تهران/ قطر

فوتبال,لیگ برتر فوتبال,استقلال تهران,ذوب آهن اصفهان,ارسلان مطهری

مهاجم ذوب آهن با وجود اینکه از توافقش برای ماندن خبر داده بود هنوزهم هوای رفتن به استقلال را در سر دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ارسلان مطهری، مهاجم فصل گذشته ذوب آهن که در نیم فصل دوم لیگ هجدهم عملکرد فوق‌العاده‌ای در این تیم داشت، توانست پس از حدود 2 سال مصدومیت و عملکرد نه چندان خوب در دیدارهایی که به میدان رفته بود بار دیگر خودش به عنوان یک مهاجم ششدانگ و قابل اعتماد سر زبان‌ها بیاندازد و تبدیل به یکی از سوژه‌های جذاب نقل و انتقالات تابستانی برای تیم‌ها شود.

مطهری در طول این سال‌ها همواره از علاقه خودش به استقلال صحبت کرده بود ولی مذاکراتی که پیش از این 2 سال قبل برای پیوستن به جمع آبی‌پوشان داشت به نتیجه نرسید تا در حسرت پوشیدن پیراهن تیم محبوب خود بماند ولی در پایان لیگ هجدهم بازهم صحبت از احتمال همکاری میان آنها مطرح شد.

مطهری در مذاکراتی که با استقلالی‌ها داشت به توافقات اولیه رسید ولی جدایی فرهاد مجیدی و بلاتکلیفی نیمکت مربیگری استقلال در آن مقطع باعث شد مذاکرات به نتیجه نرسد و از طرفی ذوبی‌ها که به دنبال جدایی رشید مظاهری و محمدرضا حسینی قصد نداشتند بیش از این بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست بدهند به واسطه تاکید منصوریان بر حفظ ارسلان به هر قیمت ممکن، باب مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن را باز کرده و با پیشنهادات مالی او هم موافقت کردند تا توافق ارسلان این بار ماندن در ذوب آهن شود. مطهری به مسئولان باشگاه اعلام کرد تا روز یکشنبه به اصفهان سفر می‌کند تا قرارداد فصل جدیدش را امضا کند ولی در این میان خبر رسیده که بازهم پرونده استقلالی شدن او به شکل جدی راه افتاده است.

پس از روی کار آمدن استراماچونی، مسئولان استقلال کارشان را به صورت جدی برای بستن تیم قدرتمند فصل بعد شروع کرده و در اولین گام با سیاوش یزدانی به توافق رسیدند و حالا قصد دارند مطهری را به آرزویش یعنی پوشیدن پیراهن استقلال برسانند.

در این میان یک پیشنهاد خارجی هم برای مطهری وجود دارد که مشخص نیست تا چه حد جدی است ولی این پیشنهاد تا این لحظه مانع از این شده که مطهری تیم فصل بعد خود را معرفی کند و به زودی مقصد نهایی این بازیکن مشخص می‌شود.

کد N2188232