آفتاب

ستاره وستهام برابر شاگردان علیرضا منصوریان؟

ستاره وستهام برابر شاگردان علیرضا منصوریان؟

الاتحاد برخلاف نتایج ناامیدکننده در رقابت‌های داخلی عربستان، توانست به‌عنوان یکی از چهار سهمیه سعودی‌ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان جواز صعود به مرحله حذفی را بگیرد تا در این مرحله رقیب تنها نماینده ایران یعنی ذوب آهن لقب بگیرد.

به گزارش ایلنا، حریف عربستانی ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2019، در پی شکار ستاره وستهام برای فصل آتی است.

در شرایطی که الاتحادی‌ها در تلاش هستند تا برای فصل آتی لیگ عربستان و بازی‌های آسیایی تیمی قدرتمندتر روانه میدان کنند، رسانه‌ها از تحرک گسترده این باشگاه سعودی برای جذب ستاره 29 ساله انگلیسی‌ها که فصل را با وستهام به پایان برد، پرده برداشت.

میشل آنتونیو هافبک مدافع وستهام که بازیکن باشگاه کریستال پالاس است و به صورت قرضی برای وستهامی‌ها بازی می‌کند به‌عنوان هدف نخست باشگاه الاتحاد نامش بر سر زبان‌ها افتاده و نماینده‌های این باشگاه سعودی در لندن مشغول رایزنی و مذاکره با این بازیکن و باشگاه‌های او هستند تا آنتونیو را مسافر جده کنند.

میشل آنتونیو 29 ساله با قابلیت بازی در پست‌های راست و چپ سابقه بازی برای ردینگ، ناتینگهام فارست، شفیلدونزدی و ساوتهمپتون را در کارنامه دارد و بعد از اینکه یک فصل در کریستال پالاس نیمکت نشین شد به صورت قرضی سر از وستهام درآورد تا نقشی کلیدی در جمع شاگردان مانوئل پلگرینی پیدا کند.

کد N2187930

اخبار مرتبط

تازه های خبری