آفتاب

بنتو از مصاف با ویلموتس می‌گوید؛

سرمربی کره جنوبی: آنالیز تیم ملی ایران بعد از تغییرات سخت است

سرمربی کره جنوبی: آنالیز تیم ملی ایران بعد از تغییرات سخت است

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت: آنالیز کامل ایران با سرمربی جدیدش در این فاصله کوتاه سخت است.

به گزارش خبرنگار مهر، «پائولو بنتو» سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی امروز در نشست خبری پیش از بازی با تیم ملی ایران حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بنتو گفت: ما باید فرم و استایل تیم خودمان را حفظ کنیم حتی وقتی در دیداری آزمایشی و دوستانه برابر ایران قرار می‌گیریم. داریم تیمی را می‌سازیم تا بهترین انتخاب‌ها را برای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نمی‌تواند برنامه‌هایش را برای این بازی به خبرنگاران و مردم بگوید، تاکید کرد: باید جنبه‌های تکنیکی و روحی بازیکنان را در نظر بگیریم. ما با همان چارچوب خودمان بازی می‌کنیم و بازیکنانی دعوت می‌شوند که به آنها نیاز داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در واکنش به دلایل انتخاب بازیکنان فعلی برای بازی‌های تدارکاتی و بازی نکردن بعضی از نفرات تیمش گفت: با احترام به این نظر باید بگویم انتخاب ما محدود است. وقتی ۲۳ بازیکن دعوت می‌شوند، بازیکنانی هستند که قادر به بازی نخواهند بود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال کره جنوبی مقابل ایران تاکنون ۹ برد، ۸ تساوی و ۱۳ شکست را تجربه کرده است. در کارنامه تیم کره در پنج بازی گذشته مقابل ایران یک تساوی و چهار شکست ثبت شده است و کره‌ای ها هیچ بردی را نداشته اند.

بنتو در این خصوص گفت: از زمانی که سرمربی جدید ایران انتخاب شده است، ما فقط یک بازی داشته ایم. آنالیز کامل ایران بعد از این تغییرات کار سختی است. با این حال عناصر و ساختار دفاعی و تهاجمی ایران به همان روال قبلی خواهد بود. آماده سازی ما بر این اساس بوده است.

سرمربی کره جنوبی ادامه داد: ایران تیم قدرتمندی در آسیا است و حریف خوبی برای بازی کردن است. اگر با پاسکاری های عالی فشار را روی حریف نگه دارید، پیروز خواهید شد.

کد N2185600

اخبار مرتبط

تازه های خبری