آفتاب

واکنش هوتن شکیبا به دو قطبی «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» در سینما/ عکس

واکنش هوتن شکیبا به دو قطبی «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» در سینما/ عکس

هوتن شکیبا از مردم خواست تا به دو قطبی ایجاد شده میان دو فیلم «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» توجهی نکنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هوتن شکیبا با انتشار تصویری از دو فیلم «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی و «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، در واکنش به دو قطبی ایجاد شده میان این دو فیلم در سینمای ایران، در اینستاگرام نوشت: «این یک پیشنهاد است، پیشنهاد دیدن یک فیلم خوب. این روزها بسیارند از طیف‌ها و گروه‌های مختلف که سعی دارند دو قطبی درست کنند. با انواع انگ‌ها، بازی‌های رسانه‌ای و چیزهای دیگر. به اسم مستقل بودن و درد جامعه را داشتن و هر برچسب دیگری.

راستش اینکه همه‌شان منفعتی این وسط دارند و دردشان هر چه هست شما نیستید، شما تماشاگران سینمای ایران.

دو فیلم روی پرده است، با کیفیتی که به آن سینما می‌گوییم. پروداکشن درست و حسابی داشته‌اند، اجراشان بالاتر از استاندارد سینمای ایران است. شبیه همان فیلم‌هایی که در خانه‌ها روی نمایش دهنده‌های خانگی اکران می‌شوند.

از «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» حرف می‌زنم، دو فیلم مهم سال که همزمان اکران شدند و یکی انگ می‌خورد که پولش کثیف است و دیگری سفارشی است و دولتی، حرفم همان است که این مدت بوده، فیلم خوب بر همه این بازی های رسانه ای و حرف و حدیث‌ها ارجح است و این دو فیلم هر دو ارزش دیدن دارند و مهم‌اند و وقت صرف‌شان شده. اصلا اتفاق‌های امسال این سینما هستند کنار دو سه فیلم مهم دیگر سال، از دست‌شان ندهید و به تمام آن‌ها که می‌خواهند جای شما تصمیم بگیرند دهن کجی کنید. ایستادن این دو فیلم بالای جدول فروش پاسخ واضحی برای شما از سوی خیلی‌ها دارد.»

۵۷۲۴۳

کد N2183702

وبگردی