آفتاب

علیرضا جهانبخش:

تیم ملی فوتبال ایران شرایط جدیدی را تجربه می کند

تیم ملی فوتبال ایران شرایط جدیدی را تجربه می کند

مهاجم تیم ملی ایران گفت: با ویلموتس شرایط جدیدی را تجربه می کنیم و امیدوارم در آینده موفق باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جهانبخش پس از پیروزی ۵ بر صفر ایران برابر سوریه در ورزشگاه آزادی گفت: چندین ماه از حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا گذشته بود و ما بعد از مدتها دور هم جمع شدیم و یک بازی خوب را برابر سوریه انجام دادیم.

وی افزود: شرایط تیم ملی جدید و خاص است زیرا سرمربی عوض شده و حالا به جای کی روش که ۸ سال در ایران بود، ویلموتس هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفته و در اولین قدم هم عملکرد خوبی داشت.

جهانبخش گفت: هنوز تا آمادگی کامل زمان زیادی داریم و باید با برپایی اردو و بازی های تدارکاتی به آمادگی کامل رسیده تا خود را برای مقدماتی جام جهانی آماده کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به آینده تیم ملی امیدوار هستید یا خیر؟ اظهار داشت: همه تلاش می کنیم تا بتوانیم یک تیم ملی قوی داشته باشیم. مطمئناً در آینده نفرات جدیدی هم به ما اضافه خواهند شد که این می تواند برای تیم ملی بسیار مفیدباشد زیرا ویلموتس به بازیکنان جوان اهمیت خاصی می دهد و این موضوع در آینده به طور حتم مشخص خواهد شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: بازی با تیم های قوی می تواند برای تیم ملی بسیار مفیدباشد و من اطمینان دارم فدراسیون فوتبال تلاش خواهد کرد تا دیدارهای خوبی را با حریفان پرقدرت برای ما آماده کند تا تیم ملی ایران از قبل بهتر شده و آماده صعود به جام جهانی باشد.

کد N2183444

اخبار مرتبط

تازه های خبری