آفتاب
ادعای قاتل شیشه ای؛

یکی به من دستور داد تا رفیقانم را بکشم

یکی به من دستور داد تا رفیقانم را بکشم

معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری قاتل شیشه ای ظرف کمتر از ۱۲ ساعت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی، از دستگیری قاتل شیشه ای ظرف کمتر از ۱۲ ساعت خبر داد که اقدام به قتل و جرح دو دوستش کرده بود.

ساعت ۰۱:۳۰ بامداد مورخه ۱۰/‏۰۳/‏۹۸‬ طی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره نزاع منجر به جنایت قتل و مصدومیت شدید در محدوده پارک کودک خلیج به کلانتری ۱۷۹ اعلام می گردد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل و تأیید خبر اولیه، مشخص شد جسد متعلق به جوان ۲۵ ساله است و فرد دیگری نیز از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود توسط اورژانس بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیقات آغاز و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.

در تحقیق از شاهدان حادثه مشخص شد سه پسر جوان حدوداً ۲۵ ساله در پارک کودک در حال استعمال مواد مخدر بوده که ناگهان یکی از آنان با چاقو به دونفر دیگر حمله ور شده و هردو را مجروح و از محل متواری شده که یکی از آنان به خاطر شدت جراحات جان خود را از دست می دهد.

پس از تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی کارآگاهان هویت قاتل فراری را بنام سیامک شناسایی شد و متهم جوان ساعت ۱۳ مورخه ۱۰/‏۰۳/‏۹۸‬ دستگیر و به اداره دهم منتقل گردید.

متهم جوان در تحقیقات گفت: به همراه دو نفر از دوستانم در حال مصرف مواد بودیم که ناگهان حس کردم یکی به من دستور می دهد دوستانت را بکش. من هم با چاقوی که به همراه داشتم به سمت دوستانم حمله ور شدم و با زدن یک ضربه به زیر قلب آنان یکی را کشتم و دیگری نیز بشدت مجروح شده که با دیدن این صحنه بلافاصله متواری شدم.

کارآگاه ولی پور گودرزی، گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل و ضرب و جرح عمدی، وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار است.

کد N2181782

وبگردی