مادری فرزند ناخواسته اش را در جوی آب رها کرد!

روابط نا مشروع, فرزند نا مشروع, روابط جنسی نا مشروع, رابطه جنسی نوجوانان, سن بلوغ, مادران نوجوان, مادر نوجوان, والدین بی مسئولیت, نوزاد رها شده در خیابان, کودک آزاری, کودکان بد سرپرست, کودک بی سرپرست

مادر 16ساله پس از بارداری ناخواسته از معشوقه 17 ساله اش نوزادش را پس از زایمان داخل جوی آب انداخت و فرار کرد.

به گزارش آفتاب، نوزادی در چین در حالی که هنوز بند نافش جدا نشده بود توسط مردی جوان در جوی آب پیدا و به بیمارستان منتقل شد.نوزاد پس از امدادرسانی و انتقال به بیمارستان در حالی که بدنش سرد بود و نبضش به کندی می زد با درمان و امدادرسانی سریع پزشکان از مرگ نجات پیدا کرد و تحت درمان قرار گرفت.

پلیس با تماس پزشکان بیمارستان و توضیح درباره چگونگی پیدا شدن نوزاد فورا وارد عمل شد و با پیگیری و تحقیقات در 24 ساعت توانست خانواده نوزاد را شناسایی و دستگیر کند.

به گفته مامور پلیس، مادر نوزاد دختری 16 ساله بوده که به خاطر این که به صورت ناخواسته از معشوقه 17 ساله اش باردار شده بود با همفکری مادرش پس از زایمان نوزادش را داخل جوی آب انداخت و فرار کرد.

همچنین با طرح شکایت از معشوقه 17 ساله اش خواستار پیگیری و دستگیری او شد.در حال حاضر مادر نوجوان بدون قرار وثیقه در بازداشت است تا پس از پیدا شدن پدر نوزاد جلسه دادگاهی شان به زودی برگزار شود.

منبع، رکنا
کد N2174215