آفتاب

عرب: اشتباهات داوری مانع از صعود پرسپولیس شد

عرب: اشتباهات داوری مانع از صعود پرسپولیس شد

تهران-ایرنا- مدیرعامل پرسپولیس گفت: اشتباهات داوری مانع از صعود پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا شد.

«ایرج عرب» پس از پایان بازی پرسپولیس و السد قطر از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پیروزی در این مسابقه نشان داد که شایسته صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اسیا بودیم و با بدشانسی از این مهم بازماندیم.
وی افزود:عواملی گوناگونی همچون اشتباهات داوری باعث شد به آن چه لیاقت و شایستگی اش را داشتیم نرسیم و بازیکنان توانمند پرسپولیس در مقابل السد قطر نشان دادند که توانایی های فنی بالایی دارند.
مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: ژاوی در فوتبال دنیا اسطوره و بازیکن بزرگی است و وظیفه داشتیم از این ستاره سرشناس تقدیر کنیم.
عرب در واکنش به مصاحبه مسعود تابش که گفته بود اجازه نمی دهیم در بازی پرسپولیس و سپاهان تماشاگران به صورت مساوی در ورزشگاه حاضر شوند گفت: باشگاه پرسپولیس همواره از حواشی دوری کرده و این موضوع یکی از عوامل اصلی موفقیت پرسپولیس محسوب می شود و در پاسخ به اظهارات او باید بگویم تابع قانون هستیم.
وی تصریح کرد:برای انجام فوتبال زیبا و کسب پیروزی به اصفهان می رویم تا بتوانیم به فینال جام حذفی صعود کنیم. سپاهان قهرمانی پرسپو لیس در لیگ برتر را تبریک گفت و ما با این باشگاه تعامل داریم.
عرب در مورد فهرست برانکو برای فصل آینده اضافه کرد: او هیچ لیستی به باشگاه نداده است.
وی در مورد سفر بشار رسن به قطر و شرایط مبهم قرارداد این بازیکن گفت: ما در چند روز اخیر دو پرداختی به بازیکنان داخلی داشتیم و پول برانکو را هم پرداخت کردیم. قسمت کوچکی از قرارداد کادر فنی و بازیکنان خارجی مانده که ظرف روزهای اینده منابع مالی ان را تامین خواهیم کرد و نگرانی در این مورد نیست.
وی در خصوص لیست خروجی های باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: در حوزه نقل و انتقالات به خاطر تمرکز تیم هیچ چیز تا پایان نیمه نهایی جام حذفی مشخص نیست چرا که تمرکزمان روی آن دیدار است.
مدیرعامل پرسپولیس در پایان درباره شرایط قرارداد محمد نادری که در نیم فصل به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست، گفت: باید ابتدا نظر برانکو را در مورد این بازیکن بدانیم تا او در مورد این بازیکن تصمیم گیری کند.
ورزشی**م.ت**9118**
کد N2173827

وبگردی