قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز | پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸

قیمت دلار, قیمت امروز دلار, قیمت امروز ارز, قیمت دلار در بازار آزاد تهران,قیمت دلار امروز 25 اردیبهشت,قیمت امروز دلار 25 اردیبهشت,قیمت امروز یورو,قیمت یورو امروز 25 اردیبهشت,قیمت امروز دلار در صرافی

امروز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه "قیمت دلار" با ۲۵۰ تومان کاهش نسبت به به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شد.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت با ۲۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۲۵۰ تومان افزایش یافت و ۱۶ هزار ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار ۵۵۰ تومان است.
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۲۳۱ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۷۶ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.
برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار۱۴۸۰۰
یورو۱۶۵۹۰
درهم امارات۴۰۱۰
پوند۱۸۸۰۵
دلار کانادا۱۰۹۱۰
لیر ترکیه۲۴۴۰
دلار استرالیا۱۰۲۳۰
یوان چین۲۱۳۰

فرارو
کد N2169931