حمله بی سابقه به میثاقی با رو کردن سند: مگر عادل بهترین رفیقت نبود؟! + فیلم

تعطیلی برنامه نود,دکور برنامه نود,چرا برنامه نود جمع شد,علت جمع شدن برنامه نود,علت برکناری عادل فردوسی پور از برنامه نود,چرا برنامه نود تعطیل شد,برنامه نود تعطیل شد,علت تعطیلی برنامه نود,فوتبال 120,تکلیف برنامه نود چی شد,علت پخش نشدن برنامه نود,چرا برنامه نود پخش نمی شود,علت قطع برنامه نود,چرا نود پخش نمی شود,دلیل قطع برنامه نود,علت قطع شدن برنامه نود,عادل فردوسی پور,فوتبال120,سورپرایز عادل فردوسی پور,سورپرایز همکاران فردوسی‌پور,محمد حسین میثاقی,ویدیوهای جنجالی از روابط فردوسی پور و میثاقی

کلیپی از عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شده است که در آن او محمد حسین میثاقی را یکی از جرزن ترین آدم هایی که دیده است معرفی می کند.

آفتاب: عادل فردوسی پور تهیه کننده برنامه نود دو سال پیش مهمان این برنامه با اجرای محمد حسین میثاقی بود. میثاقی در قسمتی از برنامه ضمن تشکر از عادل فردوسی پور وی را بهترین رفیقش خطاب می کند.
در بخش دیگر از برنامه عادل فردوسی پور،صحبت جالبی در مورد میثاقی انجام داده است.
وی گفت:
   “یعنی یکی از جرزن ترین آدم هایی که در زندگیم دیدم ، بدون تردید محمد حسین میثاقی است.”
حالا اما پس از بالاگرفتن حاشیه های اخیر ناشی از جدایی عادل فردوسی پور از ۹۰ و اجرای محمد حسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر به عنوان جایگزین نود ، این دو کلیپ از سوی هواداران عادل فردوسی پور در فضای مجازی در حال انتشار است .
برخی از این عده از  کاربران در مقام حمایت از عادل فردوسی پور  واکنش های متفاوتی به این دوکلیپ داشته اند ، از جمله اینکه:
   ” مگر عادل بهترین رفیقت نبود؟!  پس چه شد آن رفاقتت “
یا این که :
   “دیگر نمی شود به کسی که رو در رویت هم دم از رفاقت می زند اعتماد کرد.”
برخی دیگر هم گفته اند:
   ” حتما عادل می دانسته که میثاقی را جرزن ترین آدم معرفی می کند. “
اما از آن سو هواداران میثاقی که این حرکت را رفتاری مبتنی بر بازی جوانمردانه نمی دانند، می گویند:
   مگر عادل فردوسی پور،حدود ۲۰ سال پیش  خودش هم در حضور بسیاری از گزارشگران که آنها را استاد خود می دانست ، به یکباره رشد نکرد؟!
یا اینکه:
    حتما این هم مثل عادل در جوانی ، لیاقتش را نشان داده که رشد کرده.
یا اینکه:
   اگر میثاقی در حدود ۳۲ سالگی برای اجرا جوان است ، چرا کسی به خاطر نمی آورد که عادل فردوسی پور،در حدود ۲۵ سالگی به جای بسیاری از گزارشگران با تجربه ، بهترین برنامه صدا و سیما را در اختیار گرفت و حدود ۲۰ سال آن را اجرا کرد؟!
حمله بی سابقه به میثاقی با رو کردن سند: مگر عادل بهترین رفیقت نبود؟! + فیلمکلیپی از عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شده است که در آن او محمد حسین میثاقی را یکی از جرزن ترین آدم هایی که دیده است معرفی می کند.

بیشتر بخوانید: جعبه سیاه حذف فردوسی‌پور و نود از صدا و سیما!

پارس فوتبال
کد N2139966