زلاتکو کرانچار:

بازی ایران و عراق فینال است/ می‌خواهیم صدرنشین صعود کنیم

زلاتکو کرانچار, یمن, تیم فوتبال امید ایران

سرمربی تیم فوتبال امید ایران از دیدار با عراق به عنوان فینال گروه سوم یاد کرد و گفت: به اندازه کافی از عراق اطلاعات و شناخت داریم و می‌خواهیم به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، زلاتکو کرانچار بعد از پیروزی ۳ بر صفر تیم فوتبال امید ایران مقابل یمن در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی گفت: حتماً متوجه شدید از دقیقه اول تا دقیقه آخر بر بازی مسلط بودیم. این بازی مهمی برای ما بود چون باید به نتیجه ای نزدیک به عراق می رسیدیم.

وی افزود: اگر در نیمه اول دو فرصت خود را گل می کردیم، شاید آرامتر بازی را به پایان می رساندیم. در نیمه دوم با دو تعویض بر کیفیت بازی خودمان اضافه کردیم. توانستیم با ایجاد شانس های گلزنی و به ثمر رساندن سه گل، به برد قاطع برسیم. به بازیکنان جوانم تبریک می گویم که به دستوراتی که قبل از بازی داده بودیم خوب عمل کردند. به این ترتیب ایران و عراق فینال این گروه را برگزار می کنند. تلاش می کنیم آماده به این بازی برویم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران تاکید کرد: می خواهم ابراز همدردی خودم و تیم امید را با کسانی که در استان های شمالی دچار سیل شدند را اعلام کنم. مردم ما را همدرد خودشان بدانند.

کرانچار ادامه داد: از تماشاگران هم تشکر می کنم که باوجود بارندگی به ورزشگاه آمدند و دست از تشویق نکشیدند. امیدوارم برای بازی با عراق که بازی به مراتب مهمتری برای جوان های ایرانی است تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

وی در خصوص تقابل با عراق و برنامه هایش برای این مسابقه حساس گفت: اطلاعات کافی از اردویی که تیم عراق در قطر داشت به دست آورده ایم. دو مسابقه رسمی هم با ترکیب اصلی انجام داده است. لذا به اندازه کافی اطلاعات داریم تا ظرف امروز و فردا آنها را آنالیز کنیم. می دانیم عراق بازیکنان با کیفیتی دارد مثل تیم ایران. وضعیت ۵۰ - ۵۰ است با این تفاوت که می توانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. بازیکنان ما هم انگیزه کافی دارند که با پیروزی به صورت مستقیم به مرحله بعد صعود کنیم نه اینکه به عنوان تیم دوم به مرحله بعد برویم.

کد N2122468