تقدیر معاون رییس جمهوری از توجه وزیر ارتباطات به مناطق محروم

ارتباطات,معاون رئيس جمهوري,حسينعلي اميري,محمد جود آذري جهرمي

تهران – ایرنا – «حسینعلی امیری» معاون امور مجلس رییس جمهوری جمعه در پیامی، از توجه ویژه و واکنش به موقع وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، در این پیام خطاب به «محمد جواد آذری جهرمی» آمده است: پاسخ شایسته جناب عالی به خواسته مردم روستاهای باصفا، صادق، صمیمی و بی‌ادعای استان کهگیلویه و بویر احمد را که نشان از اهمیت جایگاه و نقش مردم به ویژه مردم قدرشناس و فداکار مناطق محروم کشورمان از منظر جناب عالی است، ارج می نهم.
وی ادامه داد: در سفر اخیر به آن استان، اینحانب شاهد بودم که مردم غیور و خستگی ناپذیر و شجاع آن استان بویژه روستاییان عزیز، با تمام کمبودها و مشکلات و نداشته‌هایشان به کرات در شعارها و سخنانشان حمایت از نظام و رهبری را اصل دانسته و برای موفقیت دولتمردان از خداوند طلب توفیق و یاری می نمودند.
امیری افزود: مسلما شنیدن مطالبات آن‌ها و پاسخ به موقع به خواسته‌های این عزیزان، ضمن خشنودی پروردگار مهربان، تقویت اعتماد و امید را در مردم عزیزمان رقم خواهد زد.
وی ادامه داد: مجددا از پاسخ به موقع به درخواست روستاییان استان کهگیلویه و بویر احمد، بویژه اهالی سخت کوش تنگ تا مرادی که در سفر‌ اینجانب به آن استان مطرح گردید، سپاسگزارم و توفیق هر چه بیشتر جنابعالی را در تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید از یکتا معبود نیکی‌ها خواستارم.
شبس ** 9386 **1917
کد N2116505