آخرین قسمت «خندوانه» میزبان چه مهمانانی است؟

آخرین قسمت خندوانه, خندوانه, پانته‌آ بهرام, بازیگر سینما, تئاتر, تلویزیون, بازیگر زن, هنرپیشه, بابک جهانبخش, خواننده, جهان بخش خواننده, موسیقی, اختتامیه فصل ششم برنامه خندوانه, برنامه خندوانه, رامبد جوان, ویژه‌برنامه خندوانه

خندوانه دو مهمان دارد، پانته‌آ بهرام بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، بابک جهانبخش و روز جمعه اختتامیه فصل ششم برنامه خندوانه.

به گزارش آفتاب، دستیار تهیه‌کننده «خندوانه» درباره مهمانان آخرین هفته این برنامه با دکور و شکل و شمایل کنونی، تصریح کرد: «خندوانه» سه روز چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۲ تا ۲۴ اسفند، دو مهمان دارد؛ امشب پانته‌آ بهرام بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مقابل رامبد جوان می‌نشیند و گفتگو می‌کنند. شامگاه پنجشنبه نیز بابک جهانبخش و روز جمعه اختتامیه فصل ششم این برنامه با دکور و شکل و شمایل فعلی را خواهیم داشت و به استقبال ویژه‌برنامه نوروزی می‌رویم.
«خندوانه» از ۲۸ اسفند با ویژه‌برنامه نوروزی ۱۶ قسمتی به آنتن نسیم می‌آید. دستیار تهیه‌کننده این برنامه در این باره، گفت: در ویژه‌برنامه نوروزی مخاطب با اتفاقات مهیج، مسابقات و بازی‌های جذابی مواجه خواهد شد که هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های مختلف به این برنامه می‌آیند و در این رقابت شرکت می‌کنند. البته چند شب هم تک مهمان خواهیم داشت؛ به طور کل ویژه‌برنامه متفاوتی از «خندوانه» را مخاطب روی آنتن خواهد دید.
منبع: خبر آنلاین
کد N2115420