تضمین کیفیت و اصالت کالاهای فروشگاه اینترنتی سلام بابا

فروشگاه اینترنتی سلام بابا,فروش اینترنتی کالاهای مختلف,خدمات اینترنتی ,بازار لوازم‌خانگی, بازار لوازم‌ صوتی تصویری,فروش اینترنتی ساید بای ساید,فروش اینترنتی یخچال,تحویل کالا توسط پیک اختصاصی,مشتری مداری,فروشگاه اینترنتی,فروشگاه اینتری لوازم خانگی,فروشگاه اینترنتی لوازم صوتی و تصویری,فروشگاه اینترنتی موبایل

رضا سعیدی مدیر فروشگاه اینترنتی سلام بابا، با بیان اینکه فروش اینترنتی کالاهای مختلف در سال‌های اخیر به دلیل صرفه‌جویی در زمان و هزینه مورد استقبال طیف‌های گسترده‌ای از مردم قرار گرفته است، گفت: این نوع خرید، با گسترش استفاده از خدمات اینترنتی روز به روز در حال گسترش است اما برخی کالاها مثل لوازم‌خانگی برقی و صوتی تصویری شرایط خاص خود را دارند و باید دغدغه‌های مشتریان را نیز در فروش آنها لحاظ کرد.

مدیر فروشگاه اینترنتی سلام بابا از تضمین کیفیت و اصالت کالاهای این فروشگاه خبر داد.

به گزارش سرویس بازار آفتاب، رضا سعیدی مدیر فروشگاه اینترنتی سلام بابا، با بیان اینکه فروش اینترنتی کالاهای مختلف در سال‌های اخیر به دلیل صرفه‌جویی در زمان و هزینه مورد استقبال طیف‌های گسترده‌ای از مردم قرار گرفته است، گفت: این نوع خرید، با گسترش استفاده از خدمات اینترنتی روز به روز در حال گسترش است اما برخی کالاها مثل لوازم‌خانگی برقی و صوتی تصویری شرایط خاص خود را دارند و باید دغدغه‌های مشتریان را نیز در فروش آنها لحاظ کرد.
سعیدی با اشاره به لزوم تضمین اصالت و کیفیت لوازم‌خانگی برقی و تجهیزات ارتباطات همچون گوشی تلفن‌همراه افزود: در صورتی که لوازم‌خانگی برقی فاقد اصالت و کیفیت باشند، مصرف‌کننده بلافاصله بعد از اولین بار استفاده یا بعد از مدت کوتاه در استفاده از آن وسیله به مشکل برخورد می‌کند و هزینه‌ای که برای خرید آن کالا انجام شده از بین می‌رود.

این فعال بازار لوازم‌خانگی و صوتی تصویری  با بیان اینکه فروشگاه اینترنتی سلام بابا در راستای از بین بردن دغدغه و نگرانی خریداران، کیفیت و اصالت همه اجناس این فروشگاه را تضمین می‌کند، تصریح‌ کرد: محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی سلام بابا عرضه می‌شود به طور متوسط ۲۰ تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار هستند. به علاوه ما مدعی هستیم که اجناس درج شده در فروشگاه اینترنتی سلام بابا ، شامل انواع تلویزیون، یخچال، فریزر، یخچال - ساید بای ساید، ماشین لباس‌شویی و دیگر لوازم‌خانگی برقی و همچنین انواع گوشی‌های موبایل با برندهای معتبر جهانی اعم از (سونی - ال جی  - سامسونگ - فیلیپس و ... ) در این فروشگاه، اصل و دارای کیفیت مناسب هستند و در صورتی که کالایی فاقد این ویژگی‌ها باشد به سرعت توسط ما پس گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه در هنگام ثبت سفارش هر گونه کالا فقط مبلغ هزینه حمل آن کالا به مقصد، به عنوان بیعانه از مشتری اخذ می‌شود، افزود: پس از تحویل کالا توسط پیک اختصاصی در مقصد و تست سلامت، اصالت و کیفیت محصول توسط مشتری الباقی مبلغ خرید در محل تصفیه می‌شود.
سعیدی، اولویت‌های فروشگاه اینترنتی سلام بابا را ترجیح سود کم پایدار به سود بالا و گذرا، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ خدمات نوین، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ فرهنگ استفاده از اینترنت، دسترسی آسان به اطلاعات کامل محصولات، امکان مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات، ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان اصلی کالا، افزایش دانش فنی مشتریان قبل از خرید محصول، گسترش بازار با ایجاد و حفظ مشتریان وفادار، استراتژی پشتیبانی سایت برای حفظ و ارتقای رضایت مشتری و حذف محدودیت زمان و مکان در خرید برشمرد.
وی اصل مشتری‌مداری را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در فروشگاه اینترنتی سلام بابا کسب رضایت حداکثری مشتریان را سرلوحه تمام برنامه‌ها و اقدامات ما قرار دارد و ما منافع خود را جدا از منافع مشتریان نمی‌بینیم.


کد N2110540