مقاوم سازی ساختمان

مشاوره ساختمان, طراحی ساختمان,مجری روش های مقاوم سازی ساختمان, اجرای سیستم تقویت سازه,طراحی و محاسبات سیستم های مقاوم سازی ساختمان,بهسازی لرزه ای,مقاوم سازی با frp,بازسازی و نوسازی ساختمان,فروش و اجرای سیستم های کف سازی,فروش افزودنی های بتن, اجرای ژاکت فولادی و ژاکت بتنی, کاشت میلگرد,شرکت ساختمانی آشیان پی,تامین کننده ی مصالح ساختمانی

بسیاری تصور می کنند مقاوم سازی ساختمان تنها برای ساختمان های فرسوده و قدیمی است در حالی که امروزه بسیاری از ساختمان هایی که مورد بهره برداری نیز قرار نگرفته اند و هنوز خالی از سکنه و بارهای اضافی هستند، مقاوم سازی می شوند.

عدم رعایت آئین نامه های ساختمانی و یا بروز نبودن اطلاعات مجریان ساخت از اصول و قوانین جدید ساخت و ساز، وجود اشکالات اجرایی و طراحی، عدم دسترسی به برخی مصالح سختمان و تجهیزات بروز در بعضی مناطق جغرافیایی و... از علل نیاز به مقاوم سازی ساختمان هستند.
شرکت ساختمانی آشیان پی با سال ها تجربه در امور راه و ساختمان در سراسر ایران توانسته پروژه های موفقی را در کارنامه ی خود به ثبت برساند.
شرکت ساختمانی آشیان پی تامین کننده ی مصالح ساختمانی و محصولات مقاوم سازی با FRP از برندهای معتبر دنیا در سراسر ایران است.

برخی از فعالیت های آشیان پی:
مشاوره، طراحی و اجرا صفر تا صد ساختمان
مجری انواع روش های مقاوم سازی ساختمان
اجرای سیستم تقویت سازه
طراحی و محاسبات سیستم های مقاوم سازی ساختمان
بهسازی لرزه ای
مقاوم سازی با frp
بازسازی و نوسازی ساختمان
تحکیم خاک (نیلینگ)
ترمیم و تعمیر بتن
فروش و اجرای سیستم های کف سازی
فروش افزودنی های بتن
اجرای ژاکت فولادی و ژاکت بتنی
کاشت میلگرد


شماره ی شرکت: ۰۲۱۲۲۰۹۶۲۲۷
آدرس سایت شرکت: http://ashianpey.com
کد N2087876