گروه ۷ نفره مرتبط با داعش دستگیر شدند

سیاست داخلی,داعش,دستگیری عناصر داعش

وزیر اطلاعات گفت: گروهی ۷ نفره مرتبط با داعش شب ۱۹ بهمن شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سید محمود علوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در مصلای امام‌خمینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون با اشراف و هوشیاری کامل و با رصد فراگیر، حرکت دشمنان را مدنظر داشتیم و همانطور که دیدید در این ایام، اتفاق خاصی نیفتاد.البته این به معنی این نیست که دشمن برنامه‌ای نداشت ما با هوشیاری و اشراف فراگیر، اقدامات ضد امنیتی دشمنان را یکی پس از دیگری شناسایی کردیم

ویبا بیان اینکه شب ۱۹ بهمن گروهی ۷ نفره مرتبط با داعش که برنامه‌هایی داشتند شناسایی و دستگیر شدند، اضافه کرد: تیم‌های متعدد دیگری هم بازداشت شدند و تاکنون موفقیتی نداشتند. امیدوارم تا پایان دهه فجر، پس از آن و تا پایان سال و سال‌های آینده با مجاهدت سربازان گمنام امام عصر (عج) و همدلی و هم‌افزایی نیروهای ذی‌ربط حوزه امنیت کشور از دیگر نهادها بتوانیم امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان بیاوریم تا آنان بتوانند به برکت انقلاب از آرامش برخوردار باشند.

وزیر اطلاعات با پیش‌بینی حضور فراگیر مردم در راهپیمایی فردا گفت: از مردم تشکر می‌کنم چون می‌دانم آنان چه خواهند کرد. مردم همواره فوق تصور ما و دشمنان انقلاب سبب شگفتی همگان، سربلندی دوستان انقلاب و سرخوردگی، سرافکندگی و ناامیدی دشمنان انقلاب شدند.

حجت الاسلام علوی درباره بازدید از دستاوردهای صنایع دفاعی، پیشرفت‌ها در این عرصه را رو به جلو و دارای رشد، پویایی و توسعه در عرصه نوپردازی و نوآوری برشمرد. پیشرفت‌ها به نحوی است که تحریم‌ها در این زمینه در حد بسیار بالایی بی‌اثر شده و در بخش‌های مختلف اعم از جنگ‌افزارهای زمینی، هوایی، دریایی و زیردریایی دستاوردهای بسیار ارزشمندی کسب شده که سبب غرور و اعتماد ملی و استقلال کشورمان از وابستگی به بیگانگان شده است.

علوی با ابراز امیدواری به توفیق روزافزون دانشمندان صنایع دفاعی و رشد دستاوردهای این عرصه افزود: این صنایع افزون بر برآوردن نیازهای نظامی به سمت تأمین نیازهای مدنی نیز حرکت می‌کند به نحوی‌که اکنون از موشک‌هایی که در وزارت دفاع و دیگر نیروهای مسلح تولید شده برای پرتاب ماهواره‌ها نیز استفاده می‌شود که نویدبخش فضای دیگری در عرصه علمی کشور است.

کد N2085016